Puiuti de Randunici 2008 (187)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:



Vedeta ultimelor zile


Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata

Dupa cum ati observat, AM BIRUIT!!!! V-am spus ca eu ca va aude si vine Multumesc mult pentru incurajari, sfaturi si galerie !

Iar m-am rasfatat cu poze cu voi ! Nu imi schimb parerea, sunteti niste frumoase si niste voioase!!!

Ariel, si tu la ski??!? Brutus?!

Mihutza Stii tu ce draga mi-e mie Andrutza !

Gecko, sa va treaca mucarezii aia!!!

Ma duc sa fac o cafea pe bune si raman in zona!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza,

Olgutza - ce usurare ca a iesit fermuarul... atunci cand ti-am spus ca am dat parafina cainelui ca sa elimine mingea inghitita nu ti-am spus cu ce s-a terminat, a fost operat sa poa sa scoata mingea, ca era din ce in ce mai rau, nu msanca, voma, diaree...

Mihutza - e o scumpa Andra, tare ghidusa pare! Am vazut si cum sta ea singurica in picioare.

Gecko - ai dreptate, singura cale de imunizare contra virusilor sunt vaccinurile sau virozele. Toti vor trece prin asta, mai devreme sau mai tarziu.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

BV Sophie! Olgutza VICTORIE!!!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LA MULTI ANI, RAZVANEL!!


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika



Vedeta ultimelor zile


Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE


BRAVOOOO, SOPHIE!!!


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Neata!

Bravo fermuarule! M-am dus la culcare cu gandul la tine si ai iesit!
Mihutza, e splendida Andra, barem in pozele cu palaria pe care cheltuie mami e dementiala...si ce scoate ea la DVD-uri afara!Greu de spus cu cine seamana...dat fiind ca de fapt tu cu randunoiul aveti ceva asemanari...
Gecko, eu nu zisesem ironic ci chiar f serios ca intelept faci ca-l trimiti pe Patrick cu muci cu tot la gradi. Asta e, cand ii bagam in colectivitate, cu riscurile ei, ne asumam -pana la un punct- aceste riscuri. Va face lumanari in nas pana...nu va mai face, sau tot mai putin. Cu treaba cu 2 gradinite nu-s eu convinsa ca e ok, daca nu cumva e prea mult pt el sa schimbe atatea medii dar se poate sa nu am dreptate, tu stii mai bine.
Kya, intaresc si eu parerea generala despre culoarea ta de par. Nu ca nu-ti statea bine si inainte; blonda erai foarte...serafica; satena-bruneta esti ff sexy!
Ariel, se aude ceva de comanda mea? (dar sa nu te stresezi, Doamne fereste!, doar intreb). Ca spal si spal la strampi de Iulia non-stop, prefer sa o las prin casa sa se de-a buseleasca in strampi si sosete pt ca pe pantaloni mai calca si se impiedica

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

'neata!
Multumim de Gecko si somn usor!

Bravo Sophie! Ai Biruit!

LA MULTI ANI RAZVANEL! SA II SANATOS, VOIOS , VOINIC SI SA-I BUCURI PE PARINTI!

ma duc sa mananc si eu micul dejun si mai revin sa vad pozele si montajul cu Sash!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

LA MULTI ANI RAZVANEL!!

Naty .. sa stii ca ni s-a mai spus cum ca noi doi am semana, dar eu nu prea vad


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

n-am somn!! trimiteti-ma la !!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput