Prietenie la plesneala-Cele mai jenante locuri(11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

mishule,dar titlul nu il schimbi,tot pe ala il lasi?

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!


nu-l schimb, cainca nu e lista cu spovediti completa..

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



deci trebuie sa ma spovedesc si eu?dar parca eu am facut-o...ce poate fi mai jenant decat faptul ca mama mea si a lui paul,s-au dus sa cumpere hainute pt andreea(necunoscandu-se una pe alta),s-au intalnit in magazin;fiecare se lauda cu nepoata ei,se sfatuiau ce sa cumpere,ce cumpara una cumpara si cealalta;au terminat de facut cumparaturile,si au venit la spital,fiecare vazandu-si de drumul ei,la intrare in salonul meu au dat nas in nas...ce coincidenta,si dv tot aici?da...in salon..si dv tot la mihaela si andreea?da...si uite asa am avut e haine la dublu de parca nascusem gemene,a fost o situatie de



MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Dupa ce ca ma chinui cu limba de-un cot atarnand sa va ajung din urma,ma mai lasati pe dincolo sa vorbesc si singura...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Dupa ce ca ma chinui cu limba de-un cot atarnand sa va ajung din urma,ma mai lasati pe dincolo sa vorbesc si singura...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



trageti sufletul,acum ne-ai gasit!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Dupa ce ca ma chinui cu limba de-un cot atarnand sa va ajung din urma,ma mai lasati pe dincolo sa vorbesc si singura...

trageti sufletul,acum ne-ai gasit!

Mi-as trage-o io...rasuflarea buey ...da nu ma lasa organu'.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

bey da' s-a deschis carmangerie aici? ce-i cu atitea organe?

am pus testele de intrat in CLUB pe prima pagina!!! Alte completari sau idei?



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Sa va mai zic eu una tare...eram in saptamana 38a si dr.mi-a spus ca tre' sa ma urce pe masa,sa-mi spuna exact cum programam cezariana ...eu m-am dus bineinteles aranjata,parfumata si cu matza cheala(da cheala rau )...si cum controlul se facea la colposcopie(in Giulesti) mai erau 3 gravide ,plus o gramada de tipe(intre 18-80ani) ...bineinteles ca pana sa apara dr. la control m-a trecut pisu'(cred ca-i blestemul meu,o sa mor in buda )...cum nu aveam destula hartie sa pun pe capac m-am straduit sa fac aplecata...neavand directie(o tunsesem) tot pisu' s-a scurs in pantofi,iar chilotii mei cu manecute erau fleaska ...am stat ceva timp(10min.)la chiuveta sa-mi spal chilotii si picioarele...ma duc cu chilotii uzi la sot si-i zic "da-mi o punga sa-mi pun astia ca s-au udat " ... o hoasca de la coada,care avea urechile palnie,da nu destul,a si inceput cu zvonu'..."saraca, i s-a rupt apa,cred ca sigur naste azi,si ce naiva e,crede ca mai apuca sa ajunga acasa"

Am nascut dupa 3zile,nu cand mi s-a rupt apa-pisu'

****************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

fetele,va ,pe toate,mi s-au trezit kupii,si trag de mine sa le dau de mancare,asa ca trebuie sa ma conformez...ne mai vedem noi....

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Sa va mai zic eu una tare...eram in saptamana 38a si dr.mi-a spus ca tre' sa ma urce pe masa,sa-mi spuna exact cum programam cezariana ...eu m-am dus bineinteles aranjata,parfumata si cu matza cheala(da cheala rau )...si cum controlul se facea la colposcopie(in Giulesti) mai erau 3 gravide ,plus o gramada de tipe(intre 18-80ani) ...bineinteles ca pana sa apara dr. la control m-a trecut pisu'(cred ca-i blestemul meu,o sa mor in buda )...cum nu aveam destula hartie sa pun pe capac m-am straduit sa fac aplecata...neavand directie(o tunsesem) tot pisu' s-a scurs in pantofi,iar chilotii mei cu manecute erau fleaska ...am stat ceva timp(10min.)la chiuveta sa-mi spal chilotii si picioarele...ma duc cu chilotii uzi la sot si-i zic "da-mi o punga sa-mi pun astia ca s-au udat " ... o hoasca de la coada,care avea urechile palnie,da nu destul,a si inceput cu zvonu'..."saraca, i s-a rupt apa,cred ca sigur naste azi,si ce naiva e,crede ca mai apuca sa ajunga acasa"

Am nascut dupa 3zile,nu cand mi s-a rupt apa-pisu'

****************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)


n-am putut sa plec fara sa

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

eu zic ca mai tb :

-descriere completa a organului si ce face el
-o poezie de Labis, si fara sa se inspire de la precedentii
-o chestie comica sa radem in unanimitate acilea.

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Sa va mai zic eu una tare...eram in saptamana 38a si dr.mi-a spus ca tre' sa ma urce pe masa,sa-mi spuna exact cum programam cezariana ...eu m-am dus bineinteles aranjata,parfumata si cu matza cheala(da cheala rau )...si cum controlul se facea la colposcopie(in Giulesti) mai erau 3 gravide ,plus o gramada de tipe(intre 18-80ani) ...bineinteles ca pana sa apara dr. la control m-a trecut pisu'(cred ca-i blestemul meu,o sa mor in buda )...cum nu aveam destula hartie sa pun pe capac m-am straduit sa fac aplecata...neavand directie(o tunsesem) tot pisu' s-a scurs in pantofi,iar chilotii mei cu manecute erau fleaska ...am stat ceva timp(10min.)la chiuveta sa-mi spal chilotii si picioarele...ma duc cu chilotii uzi la sot si-i zic "da-mi o punga sa-mi pun astia ca s-au udat " ... o hoasca de la coada,care avea urechile palnie,da nu destul,a si inceput cu zvonu'..."saraca, i s-a rupt apa,cred ca sigur naste azi,si ce naiva e,crede ca mai apuca sa ajunga acasa"

Am nascut dupa 3zile,nu cand mi s-a rupt apa-pisu'

****************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)




*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput