***Prietenie la plesneala- Cele mai jenante...***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui violeta69

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
ia vezi tu cu slabitul asta sa nu fie de la tiroida(am si io o fixatie )

Am si eu o prietena care de fiecare data cand ma intalnesc cu ea ma trimite sa-mi fac analize pentru tiroida.

si nu te duci?!

M-as duce sa-mi fac...dar la cap. Sau poate de cap.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Miha, se poate la orice, oriunde te simti tu defecta

Andru, parca incepe sa dea semne menstruatia... sper sa nu ma insel si nici ea pe mine

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Miha, one more thing: de mult tot vreau eu sa te intreb de unde titulatura ta, ce inseamna, de ce si cum

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
aleuuuu,geaman!
sunt f imprastiati,ca doar de asta sunt gemeni...duali...
dar sunt niste copii f buni,inteligenti si glumeti
una peste alta e cam ca peste tot cu bune si cu rele,dar ca orice mama vezi doar partea frumoasa a lucrurilor
ideea e ca tb sa reusiesti sa se concentreze pe ceva anume pt ca ei incep mai multe lucruri deodata si nu termina nimic...



Vio m-ai descris si pe mine oleaca

Oana maciuca e pentru noi sau asa iti place s-o fluturi
Soniuta mica si luptatoare,bineinteles si pe mama ei ...

Ultimul meu moment penibil o fost acu' 1 an cand am dat licenta ... eram intr-o sala cu 25 persoane(majoritatea pustani) si dadeam examen pe calculator ...vreo 50 de intrebari cu termen limita 1 ora ... aveam un trac de-mi tremura si ala micu',mai ales ca eram inconjurata de kinderi si n-aveam chef sa ma fac de ras ...raspund eu la intrebari in max. 8 min. si zic,gata,nu ma mai verific ca sigur fac ceva modificari si pe urma ma dau cu capu' ...ala de langa mine imi zice:sunteti sigura ca ati terminat?pai ce draq sa mai fac,sa le fac si pe-ale lui(era pe intrebarea 7) ...chem profesorul si-i zic,eu cred c-am terminat...zice si ala:sunteti sigura? aha...inchid ochii sa nu vad vreo nota naspa si-i aud pe amandoi:woau ...inghit in sec ,deschid ochii,dar de emotii nu stiam unde sa ma uit dupa nota...profesorul:bravo,ati luat 10 ...bey,ma busit un plans din ala in hohote,de sarea camasa pe mine ... nici nu stiu cand am zburat de acolo..pana in statia de troleu am plans de ziceai ca cine stie ce nenorocire mi se intamplase,se uita lumea la mine si cred ca-si zicea:saraca,ce-o fi patit?o fi batut-o barbatsu',i-o fi murit cineva

Concluzia:eu si de fericire plang ... l-am mai speriat pe-al meu dupa cate-o partida de ,cand ma vedea plansa toata incepea:te-a durut,am fost nesimtit ...cum draq sa-i explic ca eu de fapt plangeam de fericire...porma' daca nu plang mi-o trage pana la epuizare saracu',ca sa ma faca fericita ...



****************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Kay, ce ma bucur ca Sonia e bine! chiar daca are problemuta cu auzul. se va rezolva, sunt convinsa.

am citit la prima pagina, vad ca toate sunteti mai tinere ca mine!si tu misho vroiai sa-ti spun in ce an m-am nascut? pai mi-ai pus bine mosul ala! cap de lista! a babelor......poti sa treci acolo anul 2000 ca sa fiu cea mai tanara!
ca eu sunt tanara! foarte!

revin pe seara, ca indata plec la piscina.

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

kay,ma bucur enorm pt tine,ca esti asa optimista,este bine ca vezi partea plina a paharului,uneori as vrea sa fiu si eu asa optimista!,pt sosonica!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

vreau si io ...colaaaaa;

dar dispar sa-mi cumpar



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!



bai,dodo,ai de grija ca nu ai voie colaca agita kupilu,doar fara cofeina...ai bagat la cap?

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Misha,trece soro si victima mea :Adrian Gabriel 04.11.1978

na,sa muriti de invidie !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




gabriella,mama dar nu te dezminti,asa organ tanar ti-ai luat?

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Doua babe citeau rubrica stirilor din ziar: - I-auzi tu, zice una, doua babe violate in Ferentari! - Si noi stam ca proastele in Titan!!


Sotul iese din baie proaspat aranjat si se baga in pat langa sotie. -Vai ce ma doare capul, spune sotia. -Nu-i nimic draga, abia ce mi-am uns-o cu aspirina ; Tu decizi sub ce forma o iei: tableta sau supozitor....

O mama isi surprinde fiica de 35 de ani jucandu-se cu un vibrator. - Ce faci? o intreaba mama. - Mama, am 35 de ani, sunt urata, nu o sa ma pot marita niciodata, asa ca de acum incolo, acesta va fi sotul meu. A doua zi, tatal, auzind in camera fetei zgomote ciudate, intra si primeste aceeasi explicatie. O zi mai tirziu, intorcandu-se acasa mama, isi gaseste sotul cu o sticla de bere intr-o mana si cu vibratorul in cealalta. Socata, il intreaba: - Barbate,ce ai, ai innebunit? Ce faci? La care sotul raspunde: - Nu vezi? Stau si eu la o bere cu ginerica

Costica si Floarea dezbracati, in pat. El, mangaind-o: "Aicea-i gurita aia scumpa, rosie... Aici sīnii aceia ca doua mere sanatoase... Burtic a asta plata ca si Cīmpia Romana... Buricul asta rotund si frumos... Aicea-s..." "- Costica! Ne-o tragem sau facem inventar?"

****************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

kokiy,nebuna mai esti
auzi tu sa plangi si dupa...sa sperii omu'!

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput