Se lucreaza la forum?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu inteleg ce ai cu adresa de mail?! Ti se cere un username si o parola. Ce anume nu merge? username nu are nimic in comun ci adresa de email este un nickname nu o adresa de email.... la mine coincide cu prenumele meu adica "marius"... deci ce anume incerci sa faci?!

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

am si eu o problemutza ( intreb aici ca sa numai fac un alt topic ) ..in ultimele 10 zile am dat 4 PM -uri la 3 persoane diferite in zile diferite ..din ele 2 erau re: si re:re:)..la trimitere am primit mesajul " Mesaj trimis catre X" ..azi uitand-ma aiurea prin inbox/outbox am observat ca in outbox am decat primul re: celelante 3 mesaje nu apar in cutia de outbox (si nici raspuns la ele nu am) ..sa mai mentionez ca la optiunile pm-ului meu este setarea: "pe 2 pagini : inbox si outbox apar pe pagini separate". Intrebarea mea e cum vad daca chiar s-au trimis mesajele ? Sau apar in outbox doar cand sunt citite de catre destinatar ?sau nu apar deloc din varia motive? Multumesc frumos anticipat ptr raspuns !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Creativitatea nu înseamna gasesti un lucru, ci sa faci ceva din el dupa ce l-ai gasit " - James Russell Lowell

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Nu inteleg ce ai cu adresa de mail?! Ti se cere un username si o parola. Ce anume nu merge? username nu are nimic in comun ci adresa de email este un nickname nu o adresa de email.... la mine coincide cu prenumele meu adica "marius"... deci ce anume incerci sa faci?!

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


cum adk nu intelegi ce am cu adresa de email?
cand vrei sa devii membru tre' sa completezi niste informatii obligatorii: inf. despre tine ...; inf. de contact: email ..., apoi repetare email etc ... la sf "trimite datele"; aici e problema: nu creeaza contul cu acea adresa de email pe motiv ca exista deja;
acum ai inteles ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Ce se intampla cu forumul? Merge ingrozitor de incet. A durat trei minute aproape de la momentul cand am apasat pe Rapunde, ca sa imi deschida casuta asta in care scriu. Nu se poate chiar asa. IN afara de asta, puzderia asta de reclame ingreuneaza incarcarea paginilor, mai ales cand intru in pagina de start. Faceti ceva.
Experiment: arata 15.53 ceasul meu de pe calculator. Sa vedem cat dureaza pana apare mesajul. Voi edita sa spun la ce ora s-a incarcat. Probabil va dura o ora pana imi termin experimentu'.
15.55
Edit 2: s-a facut 15.57 pana sa vad si eu mesajul editat, si 15.58 pana sa fac a doua editare.
Jale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da si la mine e la fel!Chiar a disparut complet o perioada,n-am putut accesa forumu7l!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e31'

Timeout expired

/forum/search_mssqlft.asp, line 180

vreau si eu sa caut in arhiva ... foarte greu, desi am asteptat cuminte orele 16,00 .

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Si la mine e foarte mica viteza de cateva zile.




Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Merge prost de tot..

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
Cine se increde in sine, cade rau!

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Stim ca exista probleme si lucram ca sa le rezolvam.

Din pacate serverul suplimentar care a fost cumparat pentru forum a trebuit sa devina server de test pentru noile functionalitati pe care le planificam la forum. Asa ca am comandat un server nou care va trebui configurat si instalat...

De asemenea avem un BUG in aplicatia de forum care nu reusim inca sa-l localizam. Aplictia este complexa iar problema este reproductibila numai in cazul in care serverul este foarte solicitat. De aceea, daca observati erori (ca cele mentionate mai sus) va rugam sa ni le comunicati aici sau pe mail la florin@desprecopii.com.



O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Admin,personal(ca eu am scris cele mai multe mesaje la topicul asta)multzumesc de informatzie,sper sa se rezolve problemele existente si eu cu sigurantza voi semnala in continuare daca vor fi probleme!

Dana

Mergi la inceput