Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (30)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

iriss ai fost harnicutza ce mai...eu nu-i mai calc,nu mai am timp si nici nervi

Vezi Alexia nu se cearta cu nici o jucarioara..ea se cearata numa cu noi

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

nici eu nu le suport necalcate...plus ca se si sterilizeaza prin calcat
eu am noroc ca rar calc eu...vine cineva si-mi calca...de fapt, pt toata familia:)


poze noi cu bebelushull
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p

iriss ai fost harnicutza ce mai...eu nu-i mai calc,nu mai am timp si nici nervi

Vezi Alexia nu se cearta cu nici o jucarioara..ea se cearata numa cu noi

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei



da am fost dar ti-am zis tot mai amma crizez ca nu le termin niciodata,,,
da andu e asa caraghios: pe masa de infasat am un urs si se uita mereu la el si rade ,,,iar dimineata cand e odihnit il trage de funda(are o fundita la gat||)
e asa caraghios ca in fiecare zi imi zic ca imortalizez momentul,,,dar imi place asa mult ca nu ma pot dezlipi de el
fetele si pe andy

''bimbirica'' mic si frumos
andu

mami de andrei (15/09/2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudinna

nici eu nu le suport necalcate...plus ca se si sterilizeaza prin calcat
eu am noroc ca rar calc eu...vine cineva si-mi calca...de fapt, pt toata familia:)


poze noi cu bebelushull
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)


superrr

''bimbirica'' mic si frumos
andu

mami de andrei (15/09/2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

stiam eu ca nu mai e mult de la ha la hahaha! amalia mi-a hohotit azi pt prima oara si eu pe langa ea, ma guduram mai ceva ca un catel. se intoarce singura pe-o parte de ceva timp si nu vrea sa adoarma nicicum decat singura. felicitari bebicilor care se intorc singurei pe burtica, de acum trebuie sa-i paziti, mamicilor!
ce stiti de ramona?

amalia mamii
cum s-a nascut strumfita mea
_
Daca pentru o clipa Dumnezeu ar uita ca sunt o marioneta din carpa si mi-ar darui o bucatica de viata, probabil ca n-as spune tot ceea ce gandesc, insa in mod categoric as gandi tot ceea ce zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

iriss tre sa-i faci neaparat poze..si lasa-le incolo de haine nu te supara

sabinel a mea e scumpa rau la ras..de la hahahaha ala n-am mai auzit nimik....nu mai stim nimic de ramo si eu am mai strigat-o...sper numa sa fie k.

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Fetelor eu tot in 4 stau. Am depus pentru alocatie, trusou si prima de nastere. Am ridicat pana acum prima, am primit alocatia pentru noiembrie la posta, dar ... ptr trusou... a ramas sa ma sune si nu m-a sunat nimeni!!!
Voi ati ridicat banii de trusou? V-a sunat cineva de la ei?
Ptr CIC nu am depus ptr ca imi expira concediu de sarcina si lauzie pe 10 februarie. La inc lui februarie ma duc sa depun dosarul, dar am inteles ca trebuie sa ma duc tot la DASPC sector 4 in Sos Oltenitei. Tot asa este?

Ref la gat... parca e mai bine nitel, dar ... si la noapte doarme tati cu fiesa si eu exilata ca sa nu trezesc toata casa!!!

Iriss_04 eu inca ii calc bebelinei hainutele. Nu suport body-urile alea sifonate asa la manecute

Mamica fericita de Sorina Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui preety

Fetelor eu tot in 4 stau. Am depus pentru alocatie, trusou si prima de nastere. Am ridicat pana acum prima, am primit alocatia pentru noiembrie la posta, dar ... ptr trusou... a ramas sa ma sune si nu m-a sunat nimeni!!!
Voi ati ridicat banii de trusou? V-a sunat cineva de la ei?
Ptr CIC nu am depus ptr ca imi expira concediu de sarcina si lauzie pe 10 februarie. La inc lui februarie ma duc sa depun dosarul, dar am inteles ca trebuie sa ma duc tot la DASPC sector 4 in Sos Oltenitei. Tot asa este?

Ref la gat... parca e mai bine nitel, dar ... si la noapte doarme tati cu fiesa si eu exilata ca sa nu trezesc toata casa!!!

Iriss_04 eu inca ii calc bebelinei hainutele. Nu suport body-urile alea sifonate asa la manecute

Mamica fericita de Sorina Gabriela


nici pe mine nu m-a sunat nimeni pt trusou si nici alocatia nu mi-a venit(eu stau in sect 5),,,inca astept dar ce-i drept eu am depus actele mai tarziu ca am avut probleme cu o amarata de negatie
ma bucur ca esti mai bine

''bimbirica'' mic si frumos
andu

mami de andrei (15/09/2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Beeeeeeeeeey, opriti-va albinutelor tare mult ati mai scris....
Nikolici eu am facut pasaport individual copiilor, pentru ca e mult mai simplu asa sa iesi din tara cu ei. Se poate si la noi si dureaza putin.

Piolica si noi am platit pentru pasaport , cred ca mereu s-a platit.

Luminita abea astept sa vb cu dr de david sa vad ce imi zice, chiar maine ma duc la ea, dar fara soricel. Cu el ma duc sapt viitoare sa il vada, pentru ca nu e nicio graba sa il iau si pe el. Mai am eu ceva de discutat cu ea si o sa ii spun si de el. Pupici

Giulianna foarte frumos clipul pentru tati Va doresc o zi minunata maine

Simodina imi pare rau ca a plans Mara la vaccin. Pupici multi sa treaca si sa aveti o noapte linistita

Felicic se pare ca am gasit o portita si voi lua si eu indemnizatia primesc raspunsul maine

Joy bine ca ati descoperit la timp Sper sa nu stati in frig in noaptea asta Ti-as cere si eu foile cu diversificarea , dara daca tot merg maine la dr o sa i le cer direct.

Claudinna ai un sportiv mare tu acolo Felicitari pentru realizarile lui Razvanel

Am gasit scaunel de masa la prenatal la reducere , asa ca l-am luat pe cel de la peg perego cu 450 ron, de la 660 cat era
Si maine astept raspuns de la o florarie. S-ar putea sa fi rezolvat problema cu marturiile. Am gasit niste copacei naturali super frumosi. Sper doar sa aiba cati am eu nevoie , ca sunt superbi...

Va pooooop si fug la nani ca maine dimineata o iau din loc de la 7 dimineata pentru ultimele aranjamente la botez




Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Ref la botez, avem si noi botez pe 10 (sambata).
Voiam sa va intreb, in biserica se face cald? Apa o fi calda? Daca uda copilul la cap cum il usuc? Se poate lua foenul?

Mergi la inceput