Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Multumesc mult fetelor! si voua va urez tot ce e mai bun si multa forta sa iesim din criza ! va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Irina LA MULTI ANI!!! si din partea mea.
Fac cinste cu o cafea,ceia si capuccino.
Toata lumea vorbeste despre criza,dar aseara era o aglomeratie infioratoare la Real,OBi si Metro.Toata parcarea era plina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Multumim pt. cafea!
Daaaa....si eu ma gandesc uneori...care criza, dom'le, ca magazinele sunt arhipline...
Sa aveti o zi buna!


Lora, mami de Iustina

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

pagina 3???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

La multi ani fetelor, un an nou mai bun si sa ne-aduca numai realizari si bucurii!!

La multi ani si tie Irina, cu intarziere de asemenea!!! 18?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Ma jignesti. 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

La fel ca mine, nu am 31, am 18! Si 13 de experienta. Eeeee??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

desi cu intarziere va urez si eu un an nou plin de bucurii.
referitor la varsta-, pe 26 dec am facut 30. cand eram adolescenta mi se parea ca arat prea copil in comparatie cu colegele mele care pareau mature. acum am senzatia ca arat prea batrana pt varsta asta ( desi nu vad nici un rid). de vreo 5 ani am renuntat la vopsit(e adevarat ma simt mult mai bine acum ca nu tb sa-numar firele decolorate dar nici pe alea albe, inca- e ereditar) . in schimb sunt capricorn si-mi simt oasele si spatele mai ales pe frigul asta.si poate o sa radeti de mine dar pana anul trecut n-am folosit nici o crema de fata. acum cel putin o data pe saptamana folosesc masca si crema de riduri( ma fac sa ma simt m bine cred).of.. si eu care mai vreau inca 3 copii.dar stiti cel mai haios mi se pare ca mi-am dat seama ca tot anturajul meu e mai in varsta decat mine.
atat despre mine. ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

fetelor,
vreau sa va intreb si eu ceva, va rog. e vorba de 1 partaj- bun un apartament 2 camere. spuneti-mi va rog cam cat costa un avocat si cam cat ar dura procesul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

neata
Mathilda, La Multi Ani, multa fericire, iubire si impliniri! nu stiam de ziua ta..
ai schimbat prefixul..mm..si eu anul asta il schimb,ma cam doare capul cand ma gandesc ce repede am trecut de la 21-22 la 30. Cand eram la 20-21 ani vroiam sa ajung mai repede "doamna de 30 de ani", acum e invers Apropo, sora mea implineste luni 22 de ani

ref intreb ta: un avocat bun cere de regula un onorariu de cam 10% din val.bunului partajat..oricum mai putin de 1000 de lei/onorariu nu cred ca vei gasi pt. un partaj..(nu mai sunt la curent cu niv.onorariilor, dar imi imaginez)si asta la cel mai ieftin avocat.
Poate eva e mai la curent cu preturile..
Depinde acum si daca vei alege sa te reprezinte o fima cunoscuta, de top sau un avocat mai putin cunoscut..Firmele de top nu cred ca se misca pt. mai putin de 500 E(am o prietena buna la o firma de top si imi mai spune ce si cum..)Ea chiar lucreaza pe real estate, dar numai consultanta, nu e av pledant.

Ce mai fac fetele studioase?v-ati apucat din nou? spor la invatat in cazul in care rasp e afirmativ.

Eu am depasit boala copilariei si voi iesi si eu in curand, ca nu mai pot intre pereti. Planuim si o iesire la munte, poate Predeal sapt. urmatoare.

weekend placut!





www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank"> my page

Cristina si Alessia Stefana
Craciun 2008
Dupa varsta de 1 an





Mergi la inceput