Prietenie la plesneala (8)- Alaturi de Gabitza

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

sa va treziti bine, o melodie draga mie



oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

'Neata !
M-am trezit ca s-o trezesc pe Misha
N-am somn,de pe la 4 ma foiesc.Si ma intreb ce am visat.Ca m-am trezit brusc si de 1 h ma chinui sa-mi amintesc.
La unii ,de la varsta se inmoaie tzeava.Altii il viseaza pe Keanu.Io am inceput sa uit !Bey,da' si cand mi-o tremura mana !
Doua zile ati tipat ca nu mi-am afisat titulatura.Acu' cand o am ,taceti!
Vreau apaluze,laude,simpozioane,carnaval, 2 eujenii,o medalie...

Ma imbrac si plec la tata.Or sa zica aia ca-s nebuna de tot.Da' nu pot sta acasa.Si habar n-am cand il opereaza.Da' io tre' sa fiu acolo!Altfel ma tacnesc de tot! Si voi nu vreti asta !


Va multumesc pentru tot.Dumnezeu sa va dea SANATATE!Sa va rasplateasca inmiit pentru sufletele voastre de aur.


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

pentru tatal Tizei

dragelor,
o saptamana frumoasa va doresc si numai bine.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Dodo,io-s aia fara somn.Tu ce ai?



Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Neata gagici! Gabitza tin pumnii azi cit de strins pot

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Dodo,io-s aia fara somn.Tu ce ai?



Eu doar o sarcina care ma educa cum sa rezist fara sa dorm,cat mai mult timp.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Te poti tampi asteptand sa se termine o operatie?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

'Neata !
M-am trezit ca s-o trezesc pe Misha
N-am somn,de pe la 4 ma foiesc.Si ma intreb ce am visat.Ca m-am trezit brusc si de 1 h ma chinui sa-mi amintesc.
La unii ,de la varsta se inmoaie tzeava.Altii il viseaza pe Keanu.Io am inceput sa uit !Bey,da' si cand mi-o tremura mana !
Doua zile ati tipat ca nu mi-am afisat titulatura.Acu' cand o am ,taceti!
Vreau apaluze,laude,simpozioane,carnaval, 2 eujenii,o medalie...

Ma imbrac si plec la tata.Or sa zica aia ca-s nebuna de tot.Da' nu pot sta acasa.Si habar n-am cand il opereaza.Da' io tre' sa fiu acolo!Altfel ma tacnesc de tot! Si voi nu vreti asta !


Va multumesc pentru tot.Dumnezeu sa va dea SANATATE!Sa va rasplateasca inmiit pentru sufletele voastre de aur.


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.



gabitzule,nu ai de ce sa ne multumesti,de asta suntem aici,sa ne sprijin neconditionat,cel putin din punctul meu de vedere,dar am convingerea ferma ca si nebunakele sunt de aceeasi parere!
asa ca toate gandurile si rugaciunile se indreapta spre tatal tau!va fi bine,ai incredere!
misha,servici usor!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Dodo,io-s aia fara somn.Tu ce ai?



Eu doar o sarcina care ma educa cum sa rezist fara sa dorm,cat mai mult timp.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!



sa-ti fie sanatos bebe ca tu poti sa te antrenezi si la .Dam noi dezlegare !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

'Neata !
M-am trezit ca s-o trezesc pe Misha
N-am somn,de pe la 4 ma foiesc.Si ma intreb ce am visat.Ca m-am trezit brusc si de 1 h ma chinui sa-mi amintesc.
La unii ,de la varsta se inmoaie tzeava.Altii il viseaza pe Keanu.Io am inceput sa uit !Bey,da' si cand mi-o tremura mana !
Doua zile ati tipat ca nu mi-am afisat titulatura.Acu' cand o am ,taceti!
Vreau apaluze,laude,simpozioane,carnaval, 2 eujenii,o medalie...

Ma imbrac si plec la tata.Or sa zica aia ca-s nebuna de tot.Da' nu pot sta acasa.Si habar n-am cand il opereaza.Da' io tre' sa fiu acolo!Altfel ma tacnesc de tot! Si voi nu vreti asta !


Va multumesc pentru tot.Dumnezeu sa va dea SANATATE!Sa va rasplateasca inmiit pentru sufletele voastre de aur.


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.



gabitzule,nu ai de ce sa ne multumesti,de asta suntem aici,sa ne sprijin neconditionat,cel putin din punctul meu de vedere,dar am convingerea ferma ca si nebunakele sunt de aceeasi parere!
asa ca toate gandurile si rugaciunile se indreapta spre tatal tau!va fi bine,ai incredere!
misha,servici usor!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!


stiu ,dragalasa !si eu n-am facut nimic niciodata pentru voi, iar voi nu mi-ati intors spatele !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput