Nasici de 2009

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu am dat 650 ron data trecuta,bun material frumoasa croiala o vezi in poze.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Mi-am luat rochita! Adica corset (top de fapt) si fusta 3/4, tafta bleumarin, erau la reduceri in Plaza Mall. Mi-am luat si un plic argintiu, incaltari nu am luat inca, mi-ar mai trebui si ceva de pus pe umeri.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu ; poze oct ; poze nov ; poze Craciun ; poze ian09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Ma scuzati pt absenta dar timpul meu e limitat de cand mami e in spital,dar asta e alta poveste ,poze am de la botez dar trebuie sa cer voie finei sa le pun,nu sunt profi ,sunt cateva facute de noi,oricum si celelalte sunt pe drum.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Anca baga si tu poze cu topul si ce ti-ai luat.
Pantofi eu imi iau deobicei de la Veronese,imi plac mult si sunt comozi.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

cateva poze aici si restul maine

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Partea de sus a topului este exact asa ca in poza, apoi e drept, pe talie, fusta este 3/4, cu aplicatii de trandafiri din tafta si se vede un voal tare negru care iese de dedesubt. O sa ma imbrac intr-o zi si va arat exact. Este oarecum pretentioasa fata de ce port eu in general.

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001_10001_66851_823829_-1

Cred ca asa se vede si voalul de sub fusta mea
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001_10001_66853_1002171_-1





Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu ; poze oct ; poze nov ; poze Craciun ; poze ian09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:

AncaMari ne-am facut o idee despre ce ai achizitionat dar cred ca pe tine sunt si mai frumoase
Ralualexandrei faine poze, multa sanatate mamei.
Noi astazi ne intalnim cu viitori fini sa vedem ce au rezolvat intre timp. Finuta mea vrea sa imi ceara parerea si eu o ofer dar subliniez ca e nunta ei si totul trebuie sa fie cum vrea ea.
Va astept cu vesti

Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

poze botez m-am tinut de cuvant,vizionare placuta

Multumesc Sicuta pt urare,asa ma rog zi de zi pt sanatate ca restu'....

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sicuta13 spune:

Ralualexandrei sa iti traiasca finutii, sunt niste bebelusi scumpi
Ai fost o super nasica dar nici nasul nu s-a lasat mai prejos
Noi am vazut poze cu sala decorata, au stabilit culorile (mov si crem) si este o mica problema cu fotograful, speram sa se rezolve. Ne-am uitat si la poze cu modele de tort (o sa fie doua torturi unul cu fructe al miresei si cioco al nasei. Prajiturile se dau la caserola mare pentru acasa.

Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Andra am vazut pozele si ati fost superbi iar cei mici sunt deliciosi .Lumanarile mi-au placut f mult

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput