Emma - continua lupta cu cancerul *8*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

ma alatur si eu rugaciunilor si cred cu ardoare ca ceva bun se va intampla ! va pup pe amandoua si va doresc putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

AIDA ma bucur ca v-ati distrat asa de bine zilele astea si ca ai scris un mesaj asa optimist . Sper sa o tineti tot asa ,ca ieri seara cand am intrat si am vazut mesajul de inceput de capitol ...
Ne rugam in continuare,ne gandim la voi si asteptam o minune

MONI 7s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Aida draga mea, sunt cu sufletul alaturi de voi. Si cu rugaciunile, si cu dorinta. A invatat si piticul meu ca seara dupa rugaciune sa-l roage pe ingeras sa-i dea sanatate Emmei.
Am o intrebare "tehnica": numele de botez intreg si corect al Emmei este Emma Aida ? M-am hotarat ca saptamana viitoare cand ajung la biserica sa dau acatist pentru 40 zile si vreau s-o trec si pe Emma, dar imi trebuie numele intreg de botez.
Doamne ajuta

Copiii merita tot efortul nostru
Alex, Andrei,
Ecaterina, Silviu,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Da , numele intreg de botez este Emma Aida
... mai un pic si fug si eu la ca si asa nu imi aduc aminte in ultimele zile cum am dat tratamentul de la 5:45 , dar daca husbantu zice ca l-am dat si daca vad ca nu are dureri , inseamna ca l-am dat cum trebuie
Va dragelor

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

HA-HA-HA, AIDA! Sigur l-ai dat!
Sper din tot sufletul ca anul 2009 sa aduca liniste si fericire in casele noastre! Ah, stii ce imi doresc enorm de mult, si nu ma las pana nu duc la bun sfarsit, chiar de e peste ani si ani? Sa va vad, sa stam fata in fata! Doamne ajuta ca peste ceva timp, in timp ce noi doua vorbim, Emma/Kissy sa zboare pe role pe langa noi!
ps: amuzanta faza cu labradorita! hahaha, ce speriata o fo fost cand membrele i se imprastiau! hahaha

Pup si multa sanatate!

ps: o parte din uratenii sunt moarte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Aida, draga mamica, va dorim si noi La multi ani fericiti si sanatosi, sa dea Dumnezeu sa se gaseasca o cura pentru iubita Emma!

Ai primit PM-urile cu informatii despre spitalele de aici?

Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Da Oana am primit , dar parca ti-am scris ca noi deja trimisesem dosarul la ei din primavara deja ...
Gia da te rog pe PM-ul meu o adresa de e-mail sau un numar de telefon (ale tale ) ca vad ca ale tale nu sunt activate
Fug si eu la ceva treaba


Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Aida, cit ma bucura vestile bune despre Emma!!!Sper ca anul acesta sa fie pentru voi cel in care va impliniti toate visele de sanatate!

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=73230cba168c08670e90d4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Ma bucur de vestile bune, Aida!!
Sunt sigura ca totul va fi bine pana la urma!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Doamne Ajuta sa functioneze tratamentul

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput