Timisoara, Impreuna! ( 133) de revelion

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

hai salut

Si la noi revelu se arata plicticos, proababil vom merge in centru oraselului sa vedem artificiile si dupa aia acasa.

Gabi, de ceva zile nu e chiar asa frig, s-a topit si zapada dar sunt sigura ca nu tine mult vremea si in curand va ninge iar.
Maria, Dumnezeu s-o ierte pe mamonu tau, cat despre poze faine de tot, al meu sot era in trecere pe langa comp cand eu ma uitam la ele, si ma intreaba la ce ma uit, ii spun la care el, daca sunt din Timisoara si daca sunt facute pe strada vreau sa le vad si eu (mare-i doru de casa)
Ano, esti mortala cu supercalifragilisticu tau, la mine e de bine? Una peste alta bine ca ati gasit fata, eu is disperata cand merg cu fiu-miu in magazine.
Claudia, hreanu l-am papat cu friptura de porc

Va tzuc

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Silva, tu o poza de la America, ceva... hai mey, macar niste artificiuri trimite si tu ....

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dana, pozele care le-am facut noi de Craciun sunt la mine in album si pe bune ca nu sunt cine stie ce asa ca ... eu iti pot trimite si doar daca tu consideri ca se potrivesc cu ce vrei tu sa faci, le poti folosi

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineatza ...
poftiti la o cafea fierbinte ....


Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

getaaa, lume nooo! cum a fost ??
tks pentru ...e grele, trebe muuuultaaaaa!

Silva

un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Venim la cafa cu mic cu mare ,Geta unde ati fost de Sarbatori,cum ati petrecut,cum a fost intalnirea cu Mosul ptr Alex? ce faceti de revel?
Adi si mie imi e asa dor de Timisoara (cum e si la Florinu luin Silvana) pai mutat-te draga la Timisoara si incepe o noua viata acolo,eu maine asi veni inapoi .
ma duc sa fac lista de cumparaturi sa vad ce trebe ptr revel sa gatesc.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

tot eu
cred ca a fost cel mai frumos Craciun din viata mea, exceptand alea cand eram copil si-l asteptam pe mosu'
l-am petrecut la Timi, doar noi 3.am avut parte de atata bucurie si pace sufleteasca ... as fi vrut sa pot face timpul sa stea in loc. Alex nu l-a vazut pe mosu, ca a venit in timp ce el dormea , dar a fost in extaz cand a vazut bradul impodobit si cadourile, alerga ca bagat in priza de la mine la taica-sau ... si tot canta: "mos Craciun cu plete dalbe .... "
am fost si la arad o tura pe la parinti, am primit si-am facut o gramada de vizite ...
de ieri iar la servici . maine insa sunt libera si plecam la arad, facem revelul cu niste prieteni la un chef. muzica si dans sa fie ...
Claudia sa-nteleg ca tu o sa ai musafiri?
Mariaa voi ce faceti de revel? ti-am vazut pozele alea cu cei 2 cutzulachi, sunt superbi , eu ador cainii; si la mama la arad am un ciobanesc german jucaus si tembel
Ano pe mine m-ai terminat cu supercalifragelisticurile tale - mama ce cuvant am scos - .... bine ca ati gasit-o pe Luana. si-n mine tremura sufletelul cand ma gandesc la asa ceva ....

va pupacesc pe toate, una cate una si-apoi in grup


Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Geta am avtu deja musafiri,acu au plecat in Spania,vineri se intorc iarasi,apoi pleaca spre Ro duminica,iar in 6 ianuarie vine vara-mea o aduce pe Deni din Ro cu varu.meu si mai o familie din Tm,vin la shopping,apoi nu stiu cand pleaca .
Am facut un tort de mere imbracat in frisca ptr maine si restul mai vad eu.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Adi, daca nimic nu te mai tine la Petrosani si simti ca e momentul, fa-ti planuri, tatoneaza terenul, cauta un post si hai la Timisoara!

Dani, cum te mai simti? Dupa "vocea" ta as zice ca ai un tonus pozitiv. Sa dea Domnu sa fie totul ok! Si un sfat supercalifragelistic: daca mai faci interventii de vreun fel care presupun extirparea a ceva sau vindecare unei rani, e bine sa le faci cand luna descreste si in nici un caz la luna noua, pentru ca altfel problema tinde sa recidiveze. Am observat principiul asta functionand cu adevarat.

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Astazi seara, la stirile Realitatea de la 18.15, vizionabile de cei care au cablu de la UPC, intra montajul cu poze de la Silva (merci Silva ), asa ca daca vreti sa vedeti spidermanu cu mamanu la tv, va invit cu drag la vizionare . Si mai vreau poze de sarbatori !!!!Alo, trupa, se aude???????? Deci, pana acu, merci Doris, Clau, Gabi si Silva ... restul?

Gabi, la ce varza is cand vine vb de opratie tu crezi ca mai am apetit sa vad cum e luna?


Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput