Puiuti de Randunici 2008!! (174)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:


Am facut si eu nani! iuhuu! dupa atatea zile de bucatareala, musafiri, plecari am prins si eu o zi cu nani! randunoiul dormise de la 11 la 13 cu Stef si la 15 cand se culca Vlad am zis gata, randul meu pt. nani si m-am bagat cu Vlad in dormitor . Acum ne-am trezit si surptiza, randunoiul iar face nani cu Stef , Stef in pat la el, ovcors.

Naty, fisticul e cumparat, la punga, curatat frumos si bagat la robot. Si sos de afine e de fapt dulceata de afine din care se alege zeama, dar noi am papat si cu fructe. Moamaaa, fac si eu pt. ziua lui Vlad

Nicol, ce scrisorica frumoasa ai facut! multumim pentru cuvintele frumoase! si eu ma gandesc la voi cu centrala ala...noroc cu AC-ul!

Luny, petrecere frumoasa la voi!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bine ai venit pe ramurica Claudia, v-am admirat pozele si Daciana e o scumpa, ce frumos merge singurica! mai are putin si face un anisor, bravo! sunteti toti frumosi!
Pentru semnatura trebuie sa intri la profil personal si acolo editezi, cauti casuta cu semnatura si scrii acolo, salvezi, si apoi o sa apara mereu cand postezi.

Zoze, palaria de bucatar e a nasului au luat-o de la Disney, din Franta. Abia astept sa merg si eu cu copiii, e ceva de vis acolo, te trezesti din nou mic, in lumea povestilor

Nicol, scumpe rau fetele tale! ce mai seamana ele cu tati

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

craciun 2008

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

n-a mers forumul pana acum..
am vazut si pozele de nicol, ce tarc interesant, mare! fetele, dlagute ca de obicei!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

va pup fetele,eu azi gata cu netul,ca vreau sa intru in program redus de la anul,ca sunt adicted de el...daca nu stau pe net cel putin 3 ore pe zi inebunesc...deci de azi o luam mai incet dar intru numai decat 1 data pe zi...va pup de somn usor...ce bine e cu sotul acasa...face curat si de toate

cris 8
lunitze

www.onetruemedia.com/shared?p=79cb6c4f3c7ecdce0aeb8b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">cris 9 lunitze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

ola!
vad ca avem o randunica noua.. Bine ai venit Claudia! mama ce destoinica ai fost! ai bagat mesajele rapid!

Ela fura tare bune sarmalele, mai ales ca nu mai mancasem de vreun an cred .. de cand eram in RO... asa deci Sufletzelul isi numara bijourile?.. si cu restul baietzeilor

Cris, e din ce in ce mai dulce Andreea!
Simo mama cati fini aveti.. si noi avem 1 pereche de cununie si eu (eram pustoaica pe atunci) am un finut botezat..
Miha bv de distractie!
Bubule te prinde basca de bucatar-AS!
Nicol iar ti-am admirat fetele cochetele!
Maria ce de cadouri a adus Mosul si la voi!



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mersi Mihu!

Am vazut si pozele cu Tudor la brad, mumos!

...nici la mine n-a mers forumul...am mai pus retete pe bucataras

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Gudinde, te-am facut sa astepti... Sa-mi spui daca iti place .

http://good-times.webshots.com/album/569407604mghwBk

Eu sunt racita rau, cu amigdalele maaaaari si dureroase, am sunat pediatra si mi-a zis ca ar fi cazul sa iau antibiotic... eu nefacand febra nici la angina pultacee (ceea ce cred ca si am)...Uf, nu mai trec belelele astea...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Slaba miscare pe crenguta!!Cand am si eu timp de vorba!!!V-am zis ca daca am de invatat am timp de orice altceva!

Ati iesit azi din casa? Pe frigul asta noi am preferat sa stam la caldurica.

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Nicoleta arata foarte bine delphinasul. Cred ca face treaba buna. Dar cu manevrabilitatea cred ca-i greu.
Sa ne spui daca in timp ai sa vezi niste diferente la alergia puiului.

Oricum arata super. Sa-l stapaniti si folositi sanatosi!

Mergi la inceput