Timisoara, Impreuna! (132) Craciun magic pt. Emma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:




Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac


Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"







Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

Buna!
Sunt Adriana,mama unei fetite de 9 ani, Oana.
V-am descoperit de curand, imi placeti si as dori sa ne acceptati si pe noi in mijlocul vostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Buna, fetelor, stiu ca am fost cam rupta de lume si acum e ora tarzie...
Multe s-au petrecut in viata mea in ultima vreme, si vor mai fi multe. Mi-ar placea sa ma mai intalnesc cu voi, sunteti grozave.
La mine noutate e faptul ca am inceput sa ma simt stapana pe sufletul si viata mea, si-mi e tare bine. Nu stiu ce va fi mai incolo, dar ma bucur de prezent. Sunt studenta in anul 2 la psihologie si am realizat ca nu e tocmai usoara facultatea, chiar daca mi se recunosc o parte din examene. Nu stiu cum o voi termina, ca s-ar putea sa nu mai stau atat de bine financiar, dar ma bucur ca am o preocupare anul acesta.
Alta noutate e ca apar ca si coautor la o carte de psihologie aparuta la Cluj.
De cele rele nu ma plang, astept sa vina Craciunul desi nu va fi una din cele mai fericite sarbatori.
Imi plac melodiile.
Dana, frumoase poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Acu am terminat de impodobit bradu, am pus cateva poze aici. Nu stiu de ce bradutu arata asa chel in poze ca in realitate e super incarcat ...
Aida,
Ela, ma bucur ca s-au asezat lucrurile, succes in ce vrei sa faci

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

aidule, pana la cer si inapoi
silva, da' chiar e bogat! super!
ela, pot sa zic ca te admir?! jos palaria! ai avut puterea sa iei taurul de coarne si o sa fii rasplatita pentru asta! ma bucur din tot sufletul ca ai alungat norii si ca iasa soarele pe strada ta! toata puterea e in tine! bravo iubita! Craciun linistit iti doresc!

azi e o luna de cand mamon s-a linistit de tot. eu nu pot sa zic ca a murit. pentru mine s-a linistit, n-a murit. aseara am auzit www.youtube.com/watch?v=wE3IyiOwGAI" target="_blank">melodia ei si am zambit, parca era langa noi.

sa aveti o si frumoasa cu soare-n suflet si in ochi




un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neatza buna eu sunt sechestrata de musafirii nostrii de la Timisoara si jobul meu idiot,v-am citit, am vizionat pozele de la serbarile copiiilor foarte frumoase.
Dana eu nu stiu ce e cu tine dar sper sa fie totul bine,imi pare rau ca ai iarasi probleme de sanatate mai ales acuma de Sarbatori .
Aida si tie multi.
Claudia ma bucur ca esti strong .
Laura multi.
Katik v-ati insanatosit .
Deya vad ca nici tu numai ai chef de povestit pe mess,ma lasi cu ochii-n soare acolo.
Restul trupei .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Clau, ma bucur ca ti-au placut pozele si multumesc pentru urari. Tu cum stai cu pregatirile de Craciun?

Ela felicitari pentru ambele realizari!

Maria, e frumos si corect ce ai spus in legatura cu linistea ...

Silva, mie mi se pare foarte frumos ....

Adi, bine ai venit pe la noi ...

Aidutzu

Azi stau un piculet mai bine si fizic si cu moralul asa ca sper ca asta sa fie inceputul vindecarii. Sper din tot sufletul pentru ca as vrea sa avem sarbatori frumoase. Am programat atatea pentru astazi, sper sa am si puterea sa le fac. As vrea sa dau o tura pana in piata dupa portocale si saloane, sa fac putin smotru prin casa, sa ma vopsesc, mainichiurez, epilez - chestii din astea. Toate insa sunt conditionate de un singur lucru: sa ma simt cat de cat bine.


Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

adi bine ai venit scrie 10 mesaje repede sa te vedem in timp real.
anda ai dormit? , te-ai sculat?
claudia
ela si sarbatori linistite si fericite!
dana scumpa , ma bucur ca esti mai bine ... sa poti simti sarbatorile din plin
silvano frumos bradutz ... m-ai inebunit cu toata ziua derdelus si la noi ploua de rupe de mai bine de o saptamana
mariaa melodia asta ii placea si lu' "nebuna" de strabunica-mea , o femeie de nota maxima ma bucur ca am avut ocazia sa o cunosc
ano pupice bay zapa
doris
Vazut poze si filmulete sebari
gabi spor la cumparaturi vreau si eu sa merg
geta
mihidutzule concediu placut la BV
laura , lormi , lore si mai dati pe la noi

anda ai baut ?

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Adriana, bine ai venit! Ma bucur sa avem in gasca inca o mamica de fetita mai mare. Eva mea are 8 ani. Si mai am un Lucas de 3 ani.

Silva, ce as vrea si eu la derdelus si multa zapada .... Nici la Cluj nu avem inca. A nins azi noapte dar numai cativa fulgi si deja e totul flescait ...

Aida,

Va pup pe toate, ca ma cheama lumea la masa

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput