Puiuti de randunici 2008!! (165)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami33

minunile mele

pentru Mimo


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

sar'naaaaaaaaaaa
craciunel si craciunita absolut superbi Am si eu costum de mosulet Iar bradul e o bijuterie , super-super...vad ca Bubu incearca, e perseverent

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami33

minunile mele

pentru Mimo


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu
Ce frumosi sunt copii

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Haha Livi , te-ai invatat la cadouri Pandesti ora asta in fiecare seara si hop-top o caramea si un cadou mic Ntz-ntz-ntz ! Vrau si eu caramele Si bai, eu si pe tine mi te imaginez intr-un peisaj feeric ...la padure asa...o Doamne!
Sa vedeti ce mi-a traznit Am intins niste rufe (scap eu de alea , dar nu stiu cum o sa va pun poze cu rufele ude/uscate ) asaaaa , sa revin...si vad cerul alburiu asa si o gramada de ciori dadeau roata...atunci mi-am amintit ca cineva zicea ca daca dau ciorile roata o sa ninga Asa ca m-am gandit sa va dau si voua prognoza din timp Nu, ca am innebunit de tot!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Fata Simo, auzi sa mai pui pozele alea o data ? Ca mai tarziu cine stie ce ma mai apuca si iar le ratez

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Naty,tin pumnii stransi si pt Iuliasi pt Ingi!
Livi,si mie imi placeau desenele alea cu lupu
nici eu nu mai zic nimic de www.trilulilu.ro/Cristi0493/77200a92398ed7" target="_blank">Boc!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mimoooo au brazi la Auchan???
cami suuuupeeee CRaciuneii tai!!
raporez:Mufa doarme de la 4 si tre sa mergem pana la ai mei si asta nu se mai trezeste..na, ca a inceput sa caraie!
iar sanul meu...naspa, galma maricica, fara alte complicatii, stau cu varza si comprese!..am citit ca daca nu e cu febra, frisoane, molesala, nu e de antibiotic, desi stela mi-a spus exact invers, asa i-au zis ei cand a fost atunci la urgenta...mai stau pana maine sa vad cum e

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

am vazut minunile frumoaseeee ale lui cami .... si una din ele e si un pic a mea, na-na-na, tra-la-la-la
luny am vazut braduti f frumosi, dar ce-i drept acum o sapt si ceva, la Obi si la Hornbach; insa nu stiu sigur cat costau; duminica a fost vara-mea la hornbach si cica era lumea gramada la brazi, ca 70 erau si f frumosi, si chiar pusesera aia afis cum ca sa nu insiste lumea, ca nu dau mai mult de 3 brazi de factura ...a inebunit lumea frate.....noi luam, cum spuneam, unul in ghiveci si nu f mare, ca vrem sa il replantam la curticica noastra
mimo m-am scos si de alte munci de la serviciu pe perioada asta de cic....ca m-au "omorat" pana in luna a noua (la unele treburi noroc ca nu mai aveam voie cu avionul ); ca asa e la stat: unii stau, ca de aia e stat si blegii....stau si ei cand dorm noaptea, ce, nu e de ajuns ?
gata, send ca tre sa ma imbrac si eu si apoi si mandruta mea ca merg "sa-mi rezolv o pasarica" in ceea ce o priveste


Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Simo, saracu' Macar eu am zis ca sunt din aia care rad cand cade omu' Dar uite, daca e cat o minge,nu numai ca s-a ridicat dar a sarit si sus de tot

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

SAMUEL
DAVID

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Lianapumnii stransi sa te intorci fara pasarica
Luny brazi chiar n-am vazut la Auchan, dar erau unii superbi (nu stiu cat costau) la Muncii, in fata patinoarului, in piata aia volanta ...erau superbi

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput