Redoutistele fidele La Redoute France (156)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

M-am bagat si pe forumul redutilor, dar n-am sperante sa primesc si raspunsuri... poate doar d'alea cu majuscule, de prost-gust Sa nu radeti de titlul subiectului, altul mai bun n-am gasit

Oricum, amaratii au primit pentru Craciun cate un cec de 40 de EUR... ... si dintr-o suta de vizualizari la respectivul subiect, au fost 5 replici, din care vreo 3 cu majuscule. Brr !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Dierna, am scris aproape in acelasi timp Postasem si pe forum, dar am ezitat sa pun link-ul pe DC ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Va pasioneaza ? http://ec.europa.eu/commission_barroso/kuneva/index_en.htm

Citat:


Webchat

On 18 December 2008, from 13:00 European Commissioner for Consumers Meglena Kuneva will participate in a webchat, organised by Le Soir. Chatters will have the chance to share views, ideas on topics related to consumer protection by clicking HERE.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cepuchm

Citat:
citat din mesajul lui cepuchm

Buna fetelor,

aveti idee din germania se poate comanda pe .fr?
Multumesc




da

Multumesc frumos Diotima.
Pe contul pe care il am ar trebui sa modific adresa si sa trec numele persoanei care va fi primi coletul in germania, nu?

Mihaela

are idee dineva, comenzile trimise in germania, sunt livrate acasa sua se ridica de la posta, ca si la noi?
merci

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mirunici!!! sa fii la fel de zvapaiata ca si pana acum!! Multa sanatate si fericire alaturi de mami si tati!
Matei!!! sa cresti mare si frumos, numai bucurii sa aduci parintilor!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

http://www.la-moda.ro/index.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

mada, sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea !

Pot sa ma alatur tie?
Matei face azi 5 ani!










Semneaza www.petitiononline.com/laredout/petition.html" target="_blank">Petitia LA REDOUTE !!!

Marc 2 si Ianis 4 - Poze cu muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Ca sa mai inveselim putin atmosfera....azi dau de si ...mandra mea face 3 anisori!!!!!

Pupici la toata lumea

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2





sa-ti traiasca, sanatate si noroc! sa fie iubita si fericita in fiecare zi a vietii, asa cum e acum!


Semneaza www.petitiononline.com/laredout/petition.html" target="_blank">Petitia LA REDOUTE !!!

Marc 2 si Ianis 4 - Poze cu muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unique spune:

http://www.risefashion.co.uk/ 7,95 lire livrarea in Romania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui cepuchm

Citat:
citat din mesajul lui cepuchm

Buna fetelor,

aveti idee din germania se poate comanda pe .fr?
Multumesc

da

Multumesc frumos Diotima.
Pe contul pe care il am ar trebui sa modific adresa si sa trec numele persoanei care va fi primi coletul in germania, nu?

Mihaela


Da

Yannis

Mergi la inceput