Redoutistele fidele La Redoute France (156)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

ChrisDun multumesc pt info!
ce putin mai avem pana la 300 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Jas i-am facut si eu un cont sotului zile astea dar cu adresa de fr...am dat comanda sapt asta...sa-ti dau si datele lui?

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Mihaser, nu cred ca date sotului merg in baza noastra de date
El, locuieste in Franta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Salutare fetelor

Eu v-am descoperit, din pacate, destul de tarziu, insa cu toate astea am apucat sa fac 4 comenzi exact ininte de a fi sistate. Sunt revoltata de tot ce se intampla mai ales ca tocmai ce prinsesem si eu gustului cumparatului on line, insa NICIODATA NU VOI COMANDA DE PE .RO. Sunt alaturi de voi, dar nu prea pot sa scriu pentru ca am niste probleme cu sarcina si stau mai mult in spital. Am trimis PM la Jasmine cu datele.



Carmen 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada

Salutare fetelor

Eu v-am descoperit, din pacate, destul de tarziu, insa cu toate astea am apucat sa fac 4 comenzi exact ininte de a fi sistate. Sunt revoltata de tot ce se intampla mai ales ca tocmai ce prinsesem si eu gustului cumparatului on line, insa NICIODATA NU VOI COMANDA DE PE .RO. Sunt alaturi de voi, dar nu prea pot sa scriu pentru ca am niste probleme cu sarcina si stau mai mult in spital. Am trimis PM la Jasmine cu datele.



Carmen 22+




Bine ai venit printre noi! Sa fii sanatoasa si sa ai un bebe si el sanatos si la termen.


Daca mai stii pe cineva care poate furniza aceste date catre Jasmine, este binevenit(a).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

hello!
voiam sa va spun ca am ratat intalnirea pe chat cu madam Kuneva din cauza de vanzoleala /aglomeratie de sfarsit de an.
asta e , am pierdut o oportunitate, insa tre sa mergem inainte cu memoriile oficiale. sa speram ca pana de Craciun reusim si noi sa strangem semnaturile si sa compunem textul

va pup in mare viteza pe toate

April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Am comandat si eu de cateva ori de pe contul mamei, as vrea sa trimit datele insa nu mai stiu care e nr de client...factura nu mai am, il pot gasi prin alta parte? Aveti idee?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Am comandat si eu de cateva ori de pe contul mamei, as vrea sa trimit datele insa nu mai stiu care e nr de client...factura nu mai am, il pot gasi prin alta parte? Aveti idee?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2




era scris si in mailurile cu oferte care veneau de la LR.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Jas poate asta ii va convinge!

Va pup!


Mergi la inceput