LMA Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

www.gradinite.com/site/ConcursFoto/detaliiPoza/197-matei-cristian-alexandru.html" target="_blank">NEATZA!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA
UN ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Anca, sunt nerabdatoare sa vad pozele cu micuta Cecilia !

Sophia a facut febra azi-noapte, si s-a tot zvarcolit, nu intelegeam de ce suge non-stop pana am pus mana pe fruntea ei. Bine, febra nu era mare, doar 38.2 rectal, dar probabil ca o deranja raceala in sine. Spre supararea mea am remarcat ca supozitoarele cu paracetamol erau expirate de o luna, asa ca m-am chinuit sa-i dau Panadol si pana la urma a baut o gura diluata cu apa din pahar. Noroc cu alaptatul ca altfel nu stiu ce faceam cu ea, asa macar a motatit la san.

Sorina, multa multa sanatate! Bine ca l-ai descoperit la timp !

Eu sunt singura inconstienta care nu a fost la gine dupa ce a nascut ?

mami de Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

MIHUTA - IMI PARE RAU CA SI SOFIA E RACITA

eu am fost la gineco, dar n-am facut nici hpv, niciun papanicolau de vreo 4-5 ani

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA
UN ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Sorina,iti doresc din tot sufletul sa te faci bine!Suntem alaturi de tine!
Nu fii trista,Dumnezeu te iubeste si o sa te ocroteasca!Ai incredere in EL!

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata

mihuta dute la gineco, nu mai amana, e vb de sanatatea ta!!
eu am fost de 2 ori de cand am nascut si dupa sarbatori vreau sa merg iarasi. nu am nici o pb doar asa de rutina... si pt linistea mea!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Adina,cum te mai simti?Floris ,Jasmina ?

Ellis, daca aveti nevoie de un partener de dans...anunta-ma...Iusty abia asteapta!
mica dansatoare

Victo,succes la traseu si asteptam sa dai de baut!

Mihuta, nu esti singura....nici eu n-am fost la ctrl,mereu aman

al meu pui e mai bine,azi noapte nu a mai facut febra...singura probl e ca aseara a cazut, si-a spart buza,a curs sange mult si acum are ditamai buba


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

LA MULTI ANI ANDREEA!!!

Multa sanatate, bucurii si liniste sufleteasca!


Iarta-ma, ieri chiar a fost o zi asa aiurea, pur si simplu nu am realizat, cu toate ca doar ziceai si in zilele trecute, de Ceci, sa vina de ziua ta....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Anca, am vazut si pozele Mariei de iari, ai o fetita asa de frumoasa, trebuie neaparat sa-i faci niste fratiori/surioare! Nu ziceai tu ca ai vrea 3?

Amy, merci de intrebare, nu stiu inca, cred ca ceva mai bine. Lui Floris i-a iesit (cred) unul din dinti, si deci e ceva mai multumit azi .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Neata!

Fetelor, nu mai amanati, trebuia sa mergeti demult la giencolog. Eu am fost deja de vreo 3 ori. Am facut si test de secretie si Papanicolau (in fiecare an il fac). Mi-am facut si un control la san (palpat de catre dr ginecolog).

Amy, Matei si-a spart de 4 ori buza pana acum (a curs mult sange iar umflatura a disparut mereu a doua zi).

Roxxy si Matei, sufletelul meu drag (29.11.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

F bine faci. Si eu merg dupa sarbatori



Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

neata

mihuta dute la gineco, nu mai amana, e vb de sanatatea ta!!
eu am fost de 2 ori de cand am nascut si dupa sarbatori vreau sa merg iarasi. nu am nici o pb doar asa de rutina... si pt linistea mea!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007


Roxxy si Matei, sufletelul meu drag (29.11.2007)


Mergi la inceput