O mana de ajutor pentru Alexandru

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Buna Ioana,

Pt transfer mi-ar trebui si codul IBAN, te rog.
Sau daca ar fi un cont paypal la dispozitie, ar fi si mai usor.

Multa sanatate micutului si succes la strangerea banilor.


Poze noi
Sonia la Un An!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Ioana, bravo tie pentru ceea ce faci!
O sa depun si eu bani pentru Alexandru. Si o astept pe Doina sa finalizeze site-ul sa contribui si acolo. Doina, f. buna ideea!
Multa multa sanatate pentru Alexandru, cred ca parintii sunt daramati...putere multa va doresc si s-auzim numai vesti bune!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:


Antoanela iti raspund eu ca tocmai am transferat si eu bani in contul de euro. IBAN-ul e RO86BPOS34006898883EUR01

Ioana, minunata implicarea ta.

Multa sanatate pentru Alexandru!

Dana Lucia si Alberto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Nico, Anto, Mihaela, Dana Lucia, va multumesc din inima ca sinteti alaturi de Alexandru! Va doresc multa sanatate la copilasi.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Ioana, un cont in usd nu exista? c-as vrea sa contribui si eu. Sanatate lui Alexandru si felicitari pt. implicare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

valen, multumesc. O sa-l rog pe unchiul lui Alaexandru sa deschida si un cont in $.
Dodo, am poze cu Alexandru dupa operatia din Franta din august. O sa te contactez pe PM sa-mi trimiti adresa de mail. Multumesc inca o data pentru ca faci cunoscut cazul lui Alexandru pe blogul tau.
Doina, cel mai mare bine pe care poti sa-l faci acum cu timpul tau este bazarul, pentru ca vei ajuta mai multi copii odata. Multumim pentru oferta cu site-ul, te contactez dupa ce bazarul e in functiune.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana75

Dodo, am poze cu Alexandru dupa operatia din Franta din august. O sa te contactez pe PM sa-mi trimiti adresa de mail. Multumesc inca o data pentru ca faci cunoscut cazul lui Alexandru pe blogul tau.


Am raspuns pe PM
Doamne ajuta!



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Craciun Fericit tuturor celor care sint alaturi de Alexandru, cu un gind bun sau o mana de ajutor.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

La multi ani tuturor!
Ioana, am depus si eu pe 31dec, sper c-au intrat in cont. Sanatate multa lui Alexandru, sa ne mai dai vesti. Se aude ceva cu bazarul?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani 2009 pentru toti cei care sint alaturi de noi! Fie ca anul nou sa aduca multa sanatate la toata lumea.

Mihaela, multumim din suflet pentru donatie. Revin cu noutati dupa ce vorbesc cu familia lui Alexandru.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput