Pepenasi de iulie - august 2008 (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Xena, ai un copil SUBERB!!!!!!

Oana Sm la mine sunt acum 27 spre 28 si adie un vanticel sarat dinspre ocean...Heheheeee...Cu dintzisorul nu stiu ca si noi balim de vreo o luna dar nu vad nici un semn

Ankule, de 20 de minute rad incontinuu...Pictura Baroca si Ermitajul...Si Eliza nu pare patrunsa de dragoste artistica????Ma tric de ras

ATB-ule, cu inatrziere si cu mii de scuze!!!!La multi ani sa aveti!!Sa cresteti mari si cuminti si Dumnezeu sa va dea sanatate si pace!!Il pup pe Nicholas...

Bogat nu e acela care are nevoie de bani multi si e inconjurat de multe lucruri, ci cel care nu are nevoie de nimic - Sf.Ioan Gura de Aur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Bai care ati cobit cu luna plina ma???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

bah io nu...

Xena ceva de digestie ai luat??Incearca sa nu mananci fructe dupa masa, sa mananci cu o ora inainte macar

Bogat nu e acela care are nevoie de bani multi si e inconjurat de multe lucruri, ci cel care nu are nevoie de nimic - Sf.Ioan Gura de Aur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

eu i-am pus alexandrei o pernuta sub saltea da' suna mai bine ideea cu inaltatul patului. la noi sunt 23.4 acum si cam asa incerc sa mentin. sub 23 simt eu ca e frig, peste 24 curg apele de pe noi. baby a nieu faci pt prima data nani pi burtica

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

xeno sa vezi ce fain e ca eu maine am examen si nu s-a prins nic de mine...ma uit ca vitelu' in pagina...

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Fetelor am auzit ca acum se sta 3 ani acasa, respectiv 4 ani la copiii cu handicap, asa e? sau nu a auzit bine persoana care mi-a zis?


Anaxena ia cate un triferment...si eu ma balonez....


noi
un fulguletz
un pepenash


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

narci, aoleo, 27-28 grade aveti in casa? Sau afara? Ca n-am inteles.
oana, noi tinem 21-22 grade in casa, medicii recomanda 19, dar mie mi-e frig la temperatura aia.
gini, mersi de reteta de cozonac. Imi dai si reteta de crema, cu masuri? mersi
xeno, vreau si eu reteta contra caderii parului, ca-mi cade-n draci. Io ma simt bine, dar neuronii nu mai sint ce-or fost. buna ideea cu medicamentele de memorie.
ooka, facem bine, giza mica are o gramada de energie zilele astea. Si noi ducem copilul la aquagym din ian, dar copilul intra cu un parinte. Parintii tre sa se duseze inainte, apa e fara clor, asa ca sper sa nu fie pb.
diana, ce bine dorm copiii tai, Mara mea doarme un singur somn in timpul zilei si se trezeste rapid daca nu stau linga ea, asa ca nu prea pot profita de clipele de liniste.
anaco, felicitari pt bilantul de 4 luni, ati crescut foarte bine
serbanica, tin pumnii sa doarma cupchilul deseara, mai oboseste-l o tzira

ma duc sa ma pregatesc de christmas dinner



Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irolf1 spune:

Fetelor am si eu o intrebare la voi, puiutii mei participa la un concurs de poze pe un alt site si se mai poate vota azi si maine. Eu mama nebuna inca mai sper ca intra si poza mea in primele 30. Va supar daca pun si eu linku' aici sa ne dati si noua un vot? Am voie oare?

http://www.flickr.com/photos/32682276@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

rontzy deja la lucru!??? pai abia ai intrat in concediu
ooka noi vom merge la inot de vbebe in ungaria..dar e tot asa..cu un parinte in apa..sper sa fie ok..accepta bebi de la 3 luni...dar cred ca acum stam pana dupa sarbatori
apropo..strulu voi veniti la inot de bb?
narcisa si noi balim de ceva vreme..si tot pandesc sa vad situatiunea...da inca nimic; mm...simt si io briza de la voi ..deci voi aveti 27 in casa!? io inteleg ca afara....
maitrey noi avem 22.5..dar de ieri am pus pe 22...
flo io n-am auzit nik de 3 ani
turtu si io citisem de 19..dar imi pare horror...have fun la dinner!
flori baga site-ul sa votam

Oana

de Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biribu spune:

Flori pai nu prea am inteles pe ce sa votez, adica unde??

Mami de Anna (5.02.2007) si Anthony (27.06.2008)

Mergi la inceput