Targoviste (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav

Iar petrece, va invit la si multa si ca tot am schimbat si prefixul !

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre


OOOOOOOOOO happy birthday to you! I you a lot!


Laura si io mi-am luat patine... A inghetat lacul? Joi sunt la tgv...auzisem de un patinoar la combinat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

La multi ani si un an nou minunat!

http://s191.photobucket.com/albums/z292/mihaser/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

MIHAELA, CRISTINA, NANA, ONITZA, OTILIA si toate targovistencele
LA MULTI ANI pentru voi si comorile voastre,
va doresc multa fericire si implinire!!!




ps. Mihaela tocmai am plecat din Tgv. Sper totusi sa ne cunoastem... Patinoarul de la upet era artificial, cred ca nu mai e si cred ca e prea cald ca sa patinam pe lac

DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:



DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

Alo, Targovistea!!! LMA!!!!! E an nou! E cineva sau am mai ramas numai eu? Sunteti plecate toate?

Am revenit, sunt acasa asa ca dc vreti intalneala... eu vin.
dau eu azi



DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura XXX

Alo, Targovistea!!! LMA!!!!! E an nou! E cineva sau am mai ramas numai eu? Sunteti plecate toate?

Am revenit, sunt acasa asa ca dc vreti intalneala... eu vin.
dau eu azi



DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro


io maine vin cu husband si cu cri la tgv ,,,,tre sa platim o rata si vreau sa ma uit si pe la altex....daca trimiti un nr de tel te sun!

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

Imi cer scuze Mihaela nu am mai intrat ieri pe net.
Mai veniti in Tgv zilele astea? Noi vom fi la Casa Sindicatelor la locul de joaca dupa-amiaza. Ti-am trimis pm.

toate fetele si o ceasca cu cafea fierbinte!



DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
Sa raspund la apelul laurei. Sa tariti m-am intors ca eu asa sunt acasa nu intru pe net de loc decat sa pun muzica si in rest ma ocup numai de ai mei drag. Acum sa zic si eu urarile: La multi ani cu sanatate, bucurii si impliniri!
Sa spun la multi ani si Otiliei care este nascuta in aceiasi zi cu mine. Sa fi sanatoasa, fercita trebuie sa fi cu asa realizari de copilasi frumosi.
La mine vacanta a fost de vis, ieri mi-a fost foarte greu sa ma misc inapoi ...
Am avut partde de o surpriza foarte frumasa din partea colegei mele de casa care a venit si m-a luat de la aeroport cu baloane, acasa m-a asteptat impreuna cu prietenul ei cu masa aranjata, au gatit, mi-au pregatit cadouri, ne-am simtit foarte bine. A fost prima data cand m-am intors de acas si nu m-am mai simtit asa de pustiita pe dinauntru pentru ca ei mi-au tinut mintea asa de ocupata cu toate pregatirile ca nu am mai avut timp sa mai plang - nu sa nu ma mai gandesc!
Am sa va pun si niste pozici in urmatoarele zile - promit!
Va pup si sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Laura cred ca venim si azi in Tgv ca sa mergem pe la nasi...am fost si ieri pana la Kaufland...e un loc de joaca la Sindicate? Mai mergeti si azi?

Cristina bine ai revenit! La multi ani si un an super!

Va pupam! Noi maine plecam la socara-mea si apoi sambata sper Timisoara...parca mi-e dor de casa si de vecina mea de 2 saptamani

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor!
Multumesc frumos pentru urari!
Sa zic acum cat inca imi mai amintesc la multi ani Ionilor, Ioanelor si tuturor derivatelor cu pricina. Sa fiti sanatosi, voiosi si la punga grosi!
Eu am intrat din nou in calvarul meu obisnuit dar nu va mai spun ca este abia dupa saptamani si toata lumea inca se simte cu mintea in vacanta.
Nu am pus inca pozele ca nu avusei timp dar promit ca undeva candva vor aparea asa fara sa va asteptati.
Va pupic si sa aveti o zi super!

Mergi la inceput