Puiuti de Randunici 2008!! (161)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

www.youtube.com/watch?v=BF4wegEVqQg" target="_blank">ce stiu sa fac



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

www.youtube.com/watch?v=BF4wegEVqQg" target="_blank">ce stiu sa fac



tiker
Mami de ursulet


BRAVO, URSULET!!!


Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

www.youtube.com/watch?v=BF4wegEVqQg" target="_blank">ce stiu sa fac
tiker
Mami de ursulet


ursuletul se ridica in picioruseeee

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Fetelor, orientativ va zic, Vlad are la 4 ani 17 kg. Nu e nici gras nici slab, arata bine. La anul as putea sa-i las doar inaltatorul la masina sau sa-l pun direct pe bancheta si legat cu centura. Deci n-are rost sa va faceti probleme sa luati scaun pt. 36 kg ca pe-alea o sa le faca la....scoala??

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bravo Ursulet!

Naty, e super scaunul Brevi, si eu sunt tare multumita ca-i place Rebeccai caci ea e mofturoasa tare. Iar in asta nu face deloc scandal si mereu adoarme! Felicitari pentru succesul cu ardeiul capia, e bun!


mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

bubu, cel putin in cazul nostru, cam ai dreptate ...la cum ciugule teo mancarea, cat se agita si nu doarme ziua mai deloc...18 kg cred ca pe la 5-6 ani le face ...acum are 7550...ajunsese la 7600, a scazut vreo 200 de grame, iar a luat ...

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

URGENThttp://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130582



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

URGENThttp://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130582
tiker
Mami de ursulet


draga de ea! am sa donez si pentru ea si sper sa-i ajute Dumnezeu!

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Cred ca s-a mai discutat subiectul, dar asa cum spuneati neuronul singuratic ...... Are cineva aparat salin? Si are efect?
Am gasit ceva de genul
http://www.salin.ro/salin-ro/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Ce ziceti?

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

stiam eu ca tot la "mila" voastra ajung
deci intrebare:
oare e normal ca din luna mai (decand am depus actele) si pana acum sa intre pe cardul de alocatie/indemnizatie pt Sash doar 1.200 ron?! mai e cineva in situatia asta?
faza e ca at.cand a depus Omu actele, n-am primit nici o hartie la mana, ci doar un numar scris pe spatele certif. de nastere.
si 2: daca tot mergem sa intrebam la primarie ce si cum, oare ne mai da Alocatia pentru copii nou-nascuti - 204 RON si Contravaloarea in lei a trusoului pentru nou nascuti - 150 ron la vremea asta? eu am tot asteptat hartiuta la cutia postala sa ma invite sa ii iau, si nimic.

Ursulica, multam pt atentionarea pentru micuta alexandra. am donat, si trimit imediat linkul la mai multi. Super-comod teledonul pt mine.

Adrianadana, salin mi-a recomandat o amica, bebele ei s-a simtit bine de la el, ca nu mai iesea din raceli pana la aparat... dar exemplul cel mai graitor e mama, care era tot timpul infundata la nas si dupa nu mai stiu cate nopti dormite cu salinul i-a fost clar mai bine.
Pe mine m-a enervat aparatul ca face ceva galagie totusi, deci exclus de dormit cu el. Si la mine a avut efectul imvers, mi s-a infundat nasul si mai tare, mi s-a zis ca se poate intampla si asa intr-o prima faza, dar eu n-am avut rabdare. (nevricoasa, ce vrei )
Acum eu la raceli prefer aparatul cu aerosoli pt bb. In rest, cand imi amintesc, mai dau drumu si la salin de la baie si pana la culcare.
ti-am facut capul calendar
deci eu sunt pro. vezi ca intr-o vreme se gaseau la flanco mult mai ieftin decat pe net!


(\/) pozici
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
Eu nu strivesc corola de minuni a lumii /căci eu iubesc
si flori, si ochi, si buze, si morminte.

Mergi la inceput