Timisoara, Impreuna!(131)-Campanie de Craciun

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Jos palaria pentru ce ati facut sa aveti maine o zi frumoasa, gagici . Rugaminte: la o campanie viitoare va rog io frumos deschideti careva un cont si in valuta, plizzzzz
Aida,
Claudia, stii ce am mancat azi? Carne fripta de porc, pireu si compot de ananas (n-am gasit de prune ) mama mama ce bun o fost , mi-am adus aminte de copilarie

Va pup, ma duc sa ma imburd undeva ca nu mai pot de picioare

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Dau o cafea fierbinte...



Aida, suntem alaturi de voi, azi... sa fie cum e mai bine pentru Kissy...

Anda, super pozele cu pachetele...

La 10 plec la job...

ne vedem dupa masa la 17, 30 in fata Bisericii din Balcescu.


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineatza ....
poftiti la cafea ....

mai ce peripetii ati avut ieri ... dar foarte frumoase cadourile, super. mi-ar fi placut si mie sa merg cu voi si tare as fi vrut sa merg si azi cu voi la centru ... dar din pacate nu pot. chiar azi la 6 sunt programata la Grigoras la control, sa vedem cum s-a vindecat interventia pe care mi-a facut-o acum 3 luni ... am emotii ...
Alex a fost tare bolnavior, tot cu febra 39-40 a tinut-o cateva zile, m-a adus la disperare. am fost la dr si daca la inceput era doar gat rosu, apoi a aparut si puroiul in gat ... nu poate manca, il doare cand inghite ... plange si se smiorcaie tot timpul . de aseara insa e ceva mai bine. azi noapte n-a mai facut febra si se pare ca incepe sa-si revina. asa ca ma intelegeti, nu va suparati pe mine ca nu v-am ajutat mai mult ... sa faceti poze azi ....
Aida din suflet
Deya sa te faci repede bine, abia astept sa te cunosc.
Katik Robi al tau cum mai e?

multa sanatate la toti bolnaviorii.
toate fetele, sunteti o trupa nemaipomenita


Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

silva, a fost extrem de scurt timpul. o sa facem si un cont in valuta si sper ca astfel de campanii sa mai organizam.
multumesc mult fetelor ca au raspuns atat de bine solicitarii in ciuda problemelor majore care stiu ca le au multe dintre ele
deseara pun si facturile pe link si speram si poze de la centru!

aida, esti in gandul meu toata iubirea catre voi


looking for my sunshine
+13


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina

Suntem bocna de inghetzate... s-a terminat o zi...plina de evenimente...asa cum v-a spus si Maria, misiune indeplinita cu succes de Ajutoarele lui Mos Craciun...pe frontul de vest...
Pungi rosii cu braduti, felicitari cu Mos Craciun, jucarii pentru fetite si baieti, papusi si masinute, avioane, trenulete, mingi, jocuri , cosmetice pentru cei mici si cei mari, dulciuri de toate felurile, sosete calduroase, caciulite, fulare, manusi, maieuri, toate cu drag, din suflet pentru suflet...

Ce mai conteaza, ca la iesirea din Metro, Jipanul Andei avea pana la roata?
Ce mai conteaza, ca noi, trei femei , ne chinuiam sa montam roata de rezerva?
Ce mai conteaza, ca Anda a sunat un prieten, cea mai corecta varianta, sa ne ajute?
Ce mai conteaza in ce conditii meteo, am impachetat noi cadourile?
Ce mai conteaza, daca mana inghetata se incapatana sa mai scrie in felicitarile copiilor, un gand bun?
Important e ca totul e pregatit, pentru ziua cea mare de maine....



Asa incat, va invitam, si asa ar fi frumos, pe toate, sa fiti acolo, la 17, 30.
Sa daruim din suflet pentru suflet...

Maria, Anda, Deianira, ati fost minunate, extraordinare, va multumesc...
Si multumim tuturor celor care au facut posibila aceasta zi de cumparaturi!


BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories


Numai voi puteati face toate astea .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza! sar'na de cafea! vin si eu cu o tura fierbinte:


fetelor, felicitari!!!!!!sunt super!
as fi venit si eu dupa-masa dar inca nu mi-a trecut raceala, tusesc destul de tare si in starea asta nu este indicat de mers acolo.

geta, bine ca sunteti mai bine! robi tot cu otita dar nu mai urla noaptea, se pare ca merge spre bine. eu inca ma chinui cu falca, ma duc sa imi cumpar antibiotic, ca acum am reteta, altfel se pare ca nu merge

silvana, sa-ti fie de bine papa bun. mi-ai facut o pofta....dar deocamdata nu ma bag la carnea de porc ca nu stiu care e buna si care este contaminata cu dioxina. mi-a placut combinatia cu compot de ananas


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75


...Claudia, stii ce am mancat azi? Carne fripta de porc, pireu si compot de ananas (n-am gasit de prune ) mama mama ce bun o fost , mi-am adus aminte de copilarie


Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel


Sorry da nu-i valabil suna a Hawaii zau,mai cauta,mai cauta poate dai de un compot da pruna pe acolo,astii cu ce mai mancam eu friptura cu hrean sau covasit (stie care ce-i asta)

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

fetele, despre danitin mai stie cineva ceva? ce o fi cu ea?????sper ca e bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Scumpa Kiss, pretios copil ce esti, cuvintele imi stau in gat si nu mai ies de acolo. Va tin de mana si va strang in brate. Cu toata dragostea mea...
Mi se clatina reperele iara, da' o fi o logica in universu' asta altfel de ce naiba ar avea rost toate astea...




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

kissy


Mergi la inceput