Timisoara, Impreuna!(131)-Campanie de Craciun

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

wow dragelor felicitari

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Seara buna

Vin cam tarziu, am vorbit cu Maria si dupa ce am vorbit, am pierdut drumul spre computer .

Am aflat ca au intrat azi banii de la Pisicuta - 100 de lei, de la Misha - 100 de lei si inca 80 de la un membru DC anonim. si la toate.

Katik, banii de la tine am inteles ca au intrat dupa ora 13 cand a ajuns extrasul la mine. O sa aflu maine cum sta treaba.

Doris, eu is mai bleaga, ce e 1225? Suma?

Inca ceva! Nu am avut timp azi sa dau telefon la DPC, si cand aveam timp nu aveam telefon de pe care sa sun. O sa sun maine si maine ma si vad cu Anda, Maria si Doris pentru cumparaturi.

Inca ceva numarul 2 : s-au pierdut cativa lei cu comisioanele (desi pe mine m-au asigurat ca nu mi se ia comision cu 2 ani in urma cand am deschis contul ) si apar 274,57 de lei la sold disponibil, o sa scot din cont suma maxima posibila. Sper sa fie ok.

Noapte buna, Timisoara .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

e ok deianira, stai linistita.

morning tuturor
pentru toantele care nu citesc nu am net la job! deci nu-mi lasati observatii offline ca nu-s pe bune stie ele care e aia toantele
sa aveti o zi buna si sa aveti spor la treaba.

deianira, anda, doris, ne intalnim dupamasa, ne auzim peste zi la telefon pentru ora. deianira, sa-mi dai un mesaj te rog daca-i suni pe aia.

geta, cum sunteti?? sper ca ati scapat de ce-o fost mai greu!! baga un rand aici! katik, la fel!
aidule de milioane de ori.

hai va tzuc, ma duc la sapa




looking for my sunshine
+13


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:




sper sa ajunga la tot poporul!!!!!
noi tot defecti: io umflata la falca, m-a chinuit ieri dentista, mai merg miercuri, pina atunci ar trebui sa iau antibiotic.
robi a luat viroza de la noi, s-a complicat, drept urmare a facut si otita, deci, tot antibiotic.nu mai continui.....

aida,

deianira, eu am facut transferul de dimineata, on-line, asa ca cel tirziu pe dupa masa devreme trebuiau sa intre banii, din cont de la mine au plecat instant.

geta, voi cum sunteti? tot cu febra?

deya, ma bucur ca esti fresh!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

ce va puteti astepta de la mine?!!! am uitat mobilu acasa.
va rog io care aveti vreau nr de mobil a lui doris, aida neaparat si simona....pina ajung acasa sa-l recuperez.
plz plz




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti...

Agitatie mare pe voi...tare frumos va organizati,bravo voua,dragelor...
La mine e tot asa...chestii,trestii,rahatisuri...ies io din ele...asa ca,repetandu-ma de la capitolul anterior,intre doua partide perverse de sex mintal si ganduri necurate,va tzuc cu drag mult si va doresc spor in toate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...



Am dus fata la gradi, am fost sa-i cumpar pantofi albi pentru serbare,in rest, aproape in parametrii normali.

Anda, ti-am trimis nr meu pe ms...cand scapi de la lucru?

Mariuca, io astept cuminte un semnal, la cat sa vin la Euro...

M-am intalnit cu Ana si Luana dimineata la gradi...

Katik, sanatate multa la toti!

Gabi, nu am inteles ce sa-ti modific...io-s mai talamba de felu meu... zi mai explicit...

Silvana, nu am uitat, sa-ti detaliez de cealalta campanie...numa sa ne linistim cu asta pana vineri, inclusiv...ok?

Fug sa bag o cafea...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj. Seneca



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui deya

....eu potttt euuu sunttt magiiiccciiaan




u gotta be kidding,de unde stii tu ABRACADRABRA bai deci eu cu cantecul asta o vrajeam pe Deni de fiecare data cand o prindeam cu cate vreo minciunica (asta pana pe la vreo 5 ani o tinut),tot timpul ii cantam EU SUNT MARELE MAGICIAN replica lui Marian Ralea,am fost cu Ddeni si la spectacolul Abracadabra la mare,are poze cu Ralea ,mama ce vremuri frumoase,ce ati zice sa ma apuc acuma sa ii cant cand stiu ca ma minte cu ceva sau cand fura si nu recunoaste ,prapadita lumii ce imi face .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Dragelor...rugatzi-va pt Aida...cu tot sufletul!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

asa fac
aida!!!!

Mergi la inceput