Nou stil de viata 239

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Salutare fetelor. Sunt in mare graba...desi am atatea sa va scriu, nu voi putea acum.

Am fost la sala, in fiecare zi, sambata, duminica, luni si azi...dar mananc multi carbs si de-asta nu se urnesc kilele. Caro, Gabi Anda ma intelege, ele sunt plasate strategic si asta ma frustreaza...candva poate o sa-mi treaca...in plus, chiar daca am atatea, colegele imi dau cu 2-3 kile mai mult...deci par mai grasa


Raportul meu este stagnare

Fetelor, Tzuni, Kristin, Rolo, m-am uitat la pozele voastre, delicioase.

Daniela, Anda poate reusim sa ne vedem, scurt ca si eu sut varza, dar ne straduim...maine e serbarea piciului si o sa facem poze...revin in curand...poate maine seara sau joi. Va pe toate!

Roxa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen, despre tine nu ne spui nimic?

Gabriela . N-are rost sa pui la inima, nesimtiti sunt peste tot...ignora-i .

Tzuni, e frumusica foc Maria .

Roxa, eu zic asa. Fa o pauza de sala de 1-2 saptamani, mananca un picut mai mult dar sanatos,si zic eu ca asa ii vei da un impuls metabolismului tau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna fetele...

Sper ca nu m-ati dat disparuta...desi sunt nesi ca nu am mai intrat dar...cand stiu cat am de recuperat...imi piere cheful ca pur si simplu adorm citind dar niciodata nu ajung la final.Azi mi-am propus sa intru macar sa dau raportul...so...96.7 deci....putin dar sigur.

In continuare lucrez ca nebuna, vin numai la 20.30-21.30 acasa, imi pup copii juma'de ora si apoi ma joc cu ei..ii culc si apoi pe la 12 incerc sa intru daca nu ma fura somnul inainte.

Va poop pe toate fara exceptie ca acum chiar mor de somn...



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata!

Am pregatit acfele, ceaiuri, sucuri naturale, fructe si cereale. Pe cand va treziti!

Sa aveti o zi frumoasa!



Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Mephala eu am fost cea care s-a jucat. Se poate remedia de catre urmatoarea serifa foarte simplu daca nu-i place. Cat despre ispita ai vazut ce de rapoarte am primit dupa?

Puskin eu azi am papat de dimineatza un bagel = 1/2 cu branza si 1/2 cu unt de arahide si gem natural de fructe fara zahar.
P - 1/4 piept de pui cu vegetale Pastai versi, galbene si morcovei) fierte si sos de rosii.
C - 2 linguri de smanatana cu sare si-un colt de paine (de asta mi-a fost pofta)
Si-am baut azi ceai si o cana de lapte 2% grasimi.

CristinaT imi pare rau. In astfel de momente e greu sa gasesti cuvintele care sa consoleze cat de cat supravietuitorii. Cu timpul o sa fie mai bine.

Violeta asteptam vestea cea mare. Pana atunci practici non-stop da?

Dordia multumesc de raport.

Tzuni ce vrednicuta ai fost. Multumim de bunatati.

Pe maine.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Neatza dragelor,
Ziceam ca m-am mai linistit putin??? Hmm nici vorba. Iar a venit valul. Dar o iau incet acum. Prioritatea 1 este petrecerea de craciun a directiei. Ieri amfacut o colinda pe tot etajul ministerului si am adunat o gramada de bunatati: ciocolatele, portocale chiar si o sticla de wisky de la un director cu dare de mana. Ne-am distrat super fain.
Va multumesc ca v-ati uitat la poze si ma bucur ca va plac. Team buildingul a fost la cheile gradistei, o zona absolut bestiala. E prima data cand ajung acolo si a fost extraordinar. Nu am fost cu familiile, dar sincer e mai bine asa doua zile pe an de stat cu colegii pentru sudarea colectivului chiar merita. Iar trainerii au fost minunati.
Zuzi, trece-ma la stagnare ca sunt in continuare la 82 de kile (confirmate de cantar azi dimineata).
Aseara am fost sa sarbatorim reusita depunerii unei fise de proiect pe fonduri structurale (acesta fiind motivul crizei de timp din perioada anterioara, alaturi de ultimului proiect pe PHARE pe care l-am inceput si pe care sunt manager de proiect). Pot asadar sa zic ca anul asta a fost unul bun pentru mine si va fi si mai bun daca scad sub 80 de kile pana la 31 decembrie.
Va pup pe toate si promit sa mai dau cateva ture pe aici azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata, frumoaselor!

Tzuni, multumim pentru micul dejun! Meri este senzationala! Si da este fantastica si ti se umple sufletul de bucurie cand te uiti la ea. Sa-ti traiasca, sa fiti fericite o mie de ani!

Puskin, stiu ca sunt multi idioti si nesimtiti, dar in naivitatea mea tot mai cred ca oamenii au limite. Ei bine se pare ca unii nu au... Si eu ma chinui, si incerc sa ajut si dupa tot io o iau... Numai la intamplarea asta ma gandesc de 2 zile. Of.

Anda, super frumoase pozele! Si Carina este o scumpete! Sa va traiasca!! Vreau si eu zaaapaadaaa!!! Mara saracuta ma intreaba in fiecare zi cand vine iarna... desi azi dimineata erau -3 grade, pentru ea nu e iarna caci nu este zapada!

Doamnelor, cu intarziere, multumesc de urarile pentru ziua lui C! Va doresc si voua numai bine.

Azi dimineata m-am cantarit - dupa ceva vreme - si pentru prima data in ultimele luni, greutatea mea incepea cu 62... Sper sa mearga in jos de acum inainte.


Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Gabi, iti inteleg frustrarea dar nu te pune la mintea lor. Sa stii ca sportul ajuta la descarcarea energiei negative. Mai mergi la sala?

Tzuni, ce Mos darnic si ce mult a crescut Meri!

Carmen, las' ca un pic de variatie nu strica nici in lista, abia ies in evidenta categoriile active.

Zuzi, ce faci ne ispitesti?

Rolo, multa bafta sa-ti atingi telul!


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Delidana si Madelaine va multumesc mult pentru mesaj!

Dordia ptr mamica harnicuta!

Cristina T imi pare tare rau! Stiu cat de greu e! Eu cand a murit matusa sotului am ramas cu vreo 5 restante la facultate...nu mai eram buna de nimic!

Azi am papat un iaurt cu mango si o cana de lapte, la pranz pap pui cu sos de rosii facut la cuptor, iar pe seara cred ca-mi fac o supita.
Azi are sotul nu stiu ce legal training si sta pana la 8 o sa fiu singura cu bubulinii si deja mi-e groaza.

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Neata fete frumoase!

Tzuni, multumim de cafeluta si de sucuri.
Meri e o super fetita frumoasa si dulcica foc. Cand ii vei spune adevarul te va iubi si aprecia la fel de mult...acum tu esti mama si asa vei fi mereu pt ea...MAMA. Realmente langa tine s-a nascut a doua oara...
Puskin, am raspuns 'acolo'...
Delidana, am fost activa si urcatoare de scari aseara.
Zuzi, noi iti multumim ca te ocupi de capitol...raportul este sarcina noastra, dar voi serifele chiar alocati timp pt listute.
Mihaser,
Cami, ce mai faci? BB e bine?
Anda, spor la onorarea comenzilor...dar nu uita si de noi ca mie imi placea foarte mult sa ne scrii. Carina e bine?
Meph, si de tine imi este dor...mi se pare mie sau ai intrat mai rar in ultimul timp? Ce fac baietii? Sunt bine?

Eu de 3 zile tine regim disociat pe zile. Azi pap legume si fructe.

Va pup pe toate si fug la treaba.


MADELAINE

Mergi la inceput