***SUPERDIETA 34 ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

77ada bun venit
scrie repede 10 mesaje sa scapi de moderate...orice vrei tu...dar scrie 10 mesaje...sa putem vb in timp real.


poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Ada-bine ai venit!

Delphinas
-ai avut inspiratie?


Eu de duminica incoace mananc numai peste. Slava domnului-in seara asta am terminat tava, sa mai variez nitel.

Daca doriti reteta poftiti aici, iese fain.

Macrou la cuptor

-se pune in tava 1/2cana otet,1/2cana ulei-boabe de piper-ienibahar ;pestele se tavaleste prin acea compozitie si se presara cu delicat/vegeta;
- se adauga 2 cani de apa;
-se baga la cuptor si se tine cam o jumatate de ora dupa care se intoarce pestele si se mai continua iar coacerea pe partea cealalta inca vreo jumatate de ora.
-se serveste rece cu lamaie






April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

nu....nici chef sa scriu nu am..parca as fi
nu stiu ce e cu mine
inconstienta
dar dupa ce ma delectez cu un film ma apus de scris...asta imi aduce aminte de studentie...vremuri...

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Bretonica am inteles faza cu impulsivitatea si ce ai vrut sa zici. Da' sincer, daca duminica hodoronc-tronc ati dat adunarea generala si pentru ca fiecare era care pe unde si nu s-a prezentat ...pai asta nu inseamna ca lumea era "inhibata". Pe bune, la mine strigarile in weekend au sanse mici sa dea rezultate ca nu-s pe net....scumpete mica,nu am zis eu ca suntezi inhibate.. eram nervoasa ca a-tzi disparut,a fost doar un caz sa se intimple de a face adunarea in weekend..deci reactzia mea a fost nepremeditata(impuls)..delphinus s-a gindit doar sa ma urmeze...intr-un cuvint am facut TOT-UL EU!!!..DECIT MUSTRARI...mai bine

ADA BINE AI VENIT PRINTRE NOI!!!

DELPHI...shi te mai veau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

breto ce fata de gashca esti tu, pe bune de nu???
si asa sunt chioara, abia vad, m-am mai dat si cu remel sa ma fac o lady in ciuda lu husbandu si m-am frecat la ochi, zici ca-s data cu smoala, ai mai scris si tu asa mare de sa vad eu....nahhh
esti o dulce oricum
uite asa se scrie bre
SHI TE MAI VREAU!!!
she cu coloare tzipatoare...sa vada cheorete...da???
vai de sufletul meu....ia sa chem eu pe aici sa mai faca o molifta sheva...o festanie...sa se ma rocoreasca spiretele...pre agitate mai sunteti...din ambitioase v-ati facut agetate.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

am scris asa micutz,ca tu m-ai invatzat..si nu se scrie, shi te mai vreau...ci...
SHI TE MAI VEAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ada scrie repede inca 8 mesaje ca sa scapi de moderatie si sa te vedem fara intarziere

... eu doar in vizita

Aida
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...am facut PRESEEPELE...IMEDIAT INCARC VREO DOUA POZE...pupice..pupiceee multe multe multe aiduzei scumpe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

iote ca isi face meseria bine...sper sa nu vina si in vezeta la mine in vis...shi asa sunt alone home...maxut e la serviciu...va tin pe toate treze
breto ei daca am gresit sa ma ierti...
SHI TE MAI VEAU!!!
e mai bine asa????

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

aida e buna si vizeta...

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput