Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

Gia, Cristina, Cocufan
joi, eu merg cu prietena mea, la Neogym. vom face aerobic si pilates, exercitii cu mingea etc. vrem doar sa ne facem o idee. apoi din 15 ian incep cursurile de Lamaze, pt care se cere inscriere. de aceea v-am intrebat si pe voi din timp.

Maria 28+ Casandra-Maria

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Maria, vin si eu cu voi atunci! Sa imi spui unde si cum ne intalnim

pupici!

21+ Brisees

gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Maria, vin si eu cu voi atunci! Sa imi spui unde si cum ne intalnim

pupici!

21+ Brisees

gia




adresa Neogym este Motilor nr. 14, cu in trare din curte. este peste drum de primarie. de la ora 19. d-na cu care am vorbit zicea sa fim acolo cu 10-15 min inainte sa ne faca ceva fisa. asa ca eu zic sa ne vedem cam pe la 18:40,acolo la ei.
am vrut sa-ti trimit PM, dar nu ai activat.


Maria 28+ Casandra-Maria

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Neata fetele,

Eu ma simt cam obosita azi,si imi e si cam rau . Am o stare foarte proasta

21+ cu Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MITITICA82 spune:

CIRESICA merg in februarie la cumparaturi pt bebe ca sa strangem banuti sa ii luam tot odata ce avem nevoie, si pana atunci poate aflu sigur si sexul lui bebe...si sunt si un pic superstitioasa

Cat desptre vergeturi ma alatur si eu fetelor la care au aparut, la mine sunt in zona feselor si soldurilor, desi folosesc crema...asta e bebe sa fie sanatos ca poate ne vom face noi frumoase dupa

25+ cu SAU

http://bd.lilypie.com/MNeep3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Buna dimineata fetelor!

Nu am mai scris cam de mult din comoditate dar de citit v-am citit.

Mihaela, Pisik aveti niste burtici tare frumoase sunteti foarte sexy.

Sasha ai niste baieti tare frumosi ,ai intr-adevar o familie cu care te poti mandri.

Florinela,ai cumparat niste lucruri f dragute.

Am vazut ca ati vorbit despre vergeturi,eu cred ca daca este sa iti apara tot iti apar cu toate cremele pe care le folositi. Eu la prima sarcina pe burtica nu am avut, sper ca nici acum, dar pe sani da.
Ati tot vorbit de mancat dulciuri, sunt campioana la asa ceva, cu mancarea nu ma prea omor dar cu ciocolata...

Vlad Andrei ( 4.01.2007) si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

neatza

vad ca fetele dn cluj s-au organizat intr-un grup frumushel.
bucureshtencele ce fac? nu ne organizam si noi din ian? eu ash vrea nishte cursurile lamaze si/sau cursuri de ingrijire nou nascut. gimnastica nu prea ash aveam chef ca si asa stau tare prost la capitolul energie.

24+
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

rivali la fel sunt si eu de vreo luna mananc aproape zilnic cate o jumate de ciocolata pe zi si alte minuni de genul ..tot zic ca nu mai cumpar ca sa nu mai fie tentatia ...dar ce ai cu cine?

21+ cu Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Buna!

Scuze ca nu am mai scris in ultimul timp, dar am fost ocupata cu serviciul, cu cerclajul, cu una-alta...

Vroiam sa va zic ca in grupul cu DPN 17.04. o sa fie si un baietel - se pare ca Manuca o sa aiba un fratior!
Care ecografic e f bine, vedem daca varicela are totusi urmari la nastere, dar eu am incredere in Dumnezeu ca nu si e perfect sanatos

Numai bine si sarcina usoara in continuare :)

Anca 21+ & Manu 02.06.2007

www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iioanitescu spune:

Salut!
Irina e numele meu si sunt insarcinata in 26 de saptamani cu bebita Mara Liliana. Se va naste pe 18 martie.

Am o intrebare punctuala legata de concediul prenatal: cine face recomandarea pentru concediu prenatal? Medicul de familie sau dr. care urmareste sarcina?
Eu as vrea sa imi iau concediul din saptamana 32. Urmeaza sa imi schimb medicul de familie iar sarcina o urmareste dr. Predoi (Medlife - unde voi naste).
Multumesc anticipat pentru sprijin si va doresc multa sanatate si liniste tuturor!

Mergi la inceput