America (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Ati vazut ca si-a luat Bush casa? Am calculat distanta, e la 12 mi. de mine. Cred ca-i "safe distance".

Ca tot veni vorba de real estate, uite ce boacana a facut ex-bossul meu: si-a vindut apartamentul cu $19.5 mil., iar cumparatorul l-a vindut intr-o saptamina cu $21 mil. That's what I call a flip!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Si la noi in cartier (de' daca ne-am mutat la casa) ...ies copiii in fiecare seara la joaca in fata caselor, si ceva parinti la barfe, si o adolescenti...Si tot asa...sunt atat de placuti si stiu cand sa intre in discutie si ce sa spuna...e mai mare placerea sa ii asculti...
Sunt tare impresionata de educatia care o au...
Si stiu sa se joace si cu cei mici, sa ii invete jocuri si sa le tempereze incaierarile!!!! (rar, nu?)



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ramona, maine poimaine ne spui ca iesi la o cafea cu doamna Bush!!! haha...


Si noi il asteptam pe Mos Niculae...i-am spus lui David ca aduce fie dulciuri fie nuiele pt copiii care nu au fost cuminti!!! El sigur asteapta o nuia (chiar ma gandeam sa ii impodobesc una sa o pun in pantofi...imi aduc aminte ca asa imi facea bunicul...punea bomboane si peste ele nuiaua impodobita frumos, pe care apoi o atarna in cui tot anu!!!!)



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Sinzi, numai daca vine ea la mine ca nu stiu daca sint in stare sa conduc 12 mi. dintr-un sut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ramona, pai va intalniti la jumatea distantei...sau vine ea cu private-jet



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Sa-i facu un pic de loc in curte. Pentru aterizare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

gata m-am intors de la examen... am dat Toefl-ul.. a doua oara.. La intrare tipa care proctora imi spune ca parca ma cunoaste de undeva.. nu zau? in gandul meu.. ii zic da pai vin a doua oara la care ea imi zice "e lasa ca a doua oara poate treci".. helauu!!o intreb daca poate sa verifice cumva microfonul si daca se trimite corect inregistrarea raspunsurilor ca uite ce am patit data trecuta si imi spune ca se intampla( mai des decat cred) si ca de data asta o sa fie ok ca oricum ea nu are ce face..Acu astept de Craciun rezultatul.. daca o veni..

eii dar sa trecem peste asta..

Ramona ce vecini ai sa capeti...oricum zona cred ca o sa devina si mai safe decat era.

Corina pun si poze dar diseara dupa ce culc mandrele..

Vine mos Nic si la noi.. abia astept portia mea de ciocolata ca imi lustruiesc si eu pantofii ca de ghete cu poate fi vorba.. Sofiei ii tot povestesc de Mos Nicolae si din toata povestea cu mos si copil cuminte si bat si cadou si dulciuri ea retine ca e ceva cu ciocolata si asta e asa ca ne-a dat ok-ul sa vina mosul diseara..

Cami - mami de de mai: Sofia Alexandra - 2006 si Sabina Adriana - 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Adica, cu alte cuvinte tot tu esti de vina!!! ha ha.
Si ai facut bine? Am si eu finalul luni dupa prima tura de clase luate.

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Au adus brazi la Kroger. Nasoli mai sint! Cei care arata bine si au dimensiuni potrivite costa $140! Depaseste bugetul meu planificat, cred ca mai caut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Noi ne-am facut bradul de marti,am luat iar un brad dragut,marisor,75$ a costat,dar nu e ca cel de anul trecut,ala a fost SUPERB..dar ce sa faci,e bun si asta...am impodobit si casa si acum asteptam Mosul

RAMONA,wauuuuu,dar ce vecini ti-ai tras

Sa fiti cuminti sa vina Mosul bogat la voi!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput