Bazar pentru Andrei

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:

vreau sa mai adaug si eu ceva la bazar
imi trimite si mie cineva parola?
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Diana, am actualizat bazarul cu licitatiile tale. Sper ca nu am gresit nimic, te rog sa imi spui daca vezi ceva aiurea. Sunt foarte obosita acum si poate am scapat ceva... Multumim mult si succes!

Oana, ce sa iti mai zic... pe amadoua. Ma gandesc mereu la voi, probabil ca deja sunteti in pregatiri de plecare. Nu mi-ai zis de tubusoare, daca le mai vrei si pe ce adresa sa le trimit!

Moni si Anca, am trimis PM.

Va doresc o noapte frumoasa si sa primiti multe cadouri frumoase de la Mos Nicolae!

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Andrei - atrezie de esofag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Draga Doina,ma bucur ca merge bine bazarul,ai avut o idee minunata
Multa lume e interesata si am toata stima ca se implica,asa nimeni nu poate sa se simta singur.
Eu nu prea cunosc regulile,vreau si eu sa particip,dar te intreb pe tine,desi cred ca esti tare ocupata.Vorbim noi candva.

Minoiu Mariana
-------------------
Aici il puteti vedea pe Ionut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:

gata am adaugat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Bine v-am gasit!
Mihaser te rog sa pui si niste preturi la produsele oferite la bazar.

Parola a ramas aceiasi sau s-a schimbat? Daca da as avea si eu nevoie de ea sa mai pun niste haine de gravida si o trusa epidurala Brown.
Cum nu am primit nici un raspuns la intrebarea mea de la bazarul Soniei presupun ca banii ii voi depune in contul tau Doina. O voi face luni. De fapt intarzierea platii este din cauza de copil bolnav pentru ca pana la urma, cred, ca nu conta unde depuneam banii .

Mihnea 15 mai 2006
Irina 10 august 2008
www.dropshots.com/carminabulina#albums/2008" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:

mai trebuie adaugate link-rile pe prima pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Moni,am adaugat produsele si pe prima pagina produsele:

Nu stiu daca am nimerit bine incadrarile

3-6 luni

602. caciulita h&m ,mar 62,noua fara eticheta - 8 ron - mony-k

602. caciulita h&m ,mar 62, purtata - 8 ron - mony-k

6-9 luni
538. caciulita, manusi si papucei h&m mar 74/80, purtate - 17ron - mony-k

539. caciuliuta h&m, mar 74/80,purtata - 10 ron - mony-k

carminabulina, iti dau parola pe PM. O parte din produse (cele preluate din bazarul Soniei) au ramas in contul initial de webshots, dar pentru cele noi am creat un cont special. Daca vrei, poti insa sa imi dai mie pe mail doina.fagurel@gmail.com si le adaug. Multumesc!

Despre banuti, depinde cred... Daca vrei sa platesti pentru niste produse pentru care ai licitat cand bazarul era deschis pentru Sonia, atunci trebuie platit in conturile Oanei.

Mariana, imi face mereu placere cand ne scrii . Sa stii insa ca nu imi asum deloc creditul pentru ideea bazarului, nu stiu cine a avut ideea initiala, insa intr-adevar e foarte buna. Cred ca a fost Mica, pentru Soniuta. Eu pur si simplu l-am preluat de la Oana.

Si, intr-adevar, toata stima pentru cei care se implica. Eu am trimis in cateva randuri cutii intregi de hainute de copilas de-ale lui Andrei la tara la sotul, sa le imparta pe acolo... Daca m-as fi gandit ca se poate sa le pun la un bazar sa ajut un copilas as fi facut-o . Buna idee a avut initiatorul si sper sa continue multa vreme in ajutorul copilasilor.

Ne mai gasim noi si pe messenger... Sper...

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Andrei - atrezie de esofag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Doina, vezi ca ar trebui sa scrii ziua si ora la care se termina licitatia pt fiecare produs. daca te uiti cum era la bazar pt Sonia, ai sa-ti dai seama.

tinem pumnii!

Mami de fetita si de baietel 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

acum cand am sa castig licitatia o sa apara tot asa la bazar scris nu?si am sa mai licitez ceva dar luni cel mai sigur asa ca poate o sa primesc o data toate lucrusoarele sa nu ne tot plimbam.mercic tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Doina, Poti sa imi dai si mie datele la noul cont? Am cateva produse castigate la licitatie la bazarul pentru Sonia, dar nerevendicate si as vrea sa mai adaug si cateva produse noi.
Si mult noroc, sper sa strangeti banii cat mai repede.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput