Moldovence aspirante sau gravidutze!(6)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns medeea_vs spune:

Unde ma vazusi Delphi? Sa nu mai spui la nimeni ce ciufulita eram. Era una din zilele in care m-am trezit la 8 in conditiile in care la 8 trebuia sa fiu deja la munca.
Eu am dreso cu sotu ieri ca mi-am cumparat cizme desi avem buget de austeritate....criza economica...recesiune...etc...etc...I-am zis ca le-a adus Mosu si a fost tare bucuros ca el uitase si l-am scutit de-o povara.

...cand o vrea Doamne Doamne

http://tt.lilypie.com/qZKvp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

mara parca imi aduc eu bine aminte, ca ai fcaut laparo cu dct Onifri in spital, zimi te rog si mie cat iai dat..ca sincer nu mai stiu...

e bine sai dau 5 mil sau e putin..dar la anestezist sai dau 1-2 mil sau cat??

off ce trista sunt ma deranjeaza ovarul drept....si aseara mau durut amandoua...sunt suparata

am sa ma rog la maica domnului sa mi ia durerea...stiti ca rau ma simt, offfffffffffffffffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

scuze gresesile de ortografie..era vb de dct ONOFRIESCU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

Neata si de la mine!
Eu am fost la dat sange pt hormonale. N-am mai apucat sa ajung la un medic sa-mi dea analizele si le-am facut pe cele care mi le-ati dat voi.....sper sa fie bine....rezultatele abia vinerea viitoare



Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Valoarea casniciei nu este aceea ca adultii fac pe copii, ci copiii ii fac pe adulti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

un banc haios
Un copil ii scrie o scrisoare lui Mos Craciun: "Dlaga Mosule, te log mult sa-mi aduci un tlenulet electlic, o masinuta si o ciocolata" . Se duce copilul la posta si duce scrisoarea. Postaritele deschid scrisoarea, o citesc si li se face mila de copil. Hotarasc ele sa puna mana de la mana si sa-i cumpere copilului darurile. Strang ele banii cumpara trenuletul, cumpara masinuta, dar de ciocolata nu le mai ajung banii. Trimit cadoul copilului. La cateva zile de la Craciun copilul duce la posta o alta scrisoare cu multumirile pt Mos Carciun: " Dlaga Mosule, iti multumesc pentlu cadouli, tlenuletul este magnific, masinuta este supel. Eu sunt convins ca mi-ai tlimis si ciocolata, da cled ca pi...le alea de la posta au mancat-o"

http://tt.lilypie.com/RtKvp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

medeea mie chiar mi-a placut cum erai ciufulita...sexy

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

daca tot suntem in atmosfera bancurilor
"Ion era pe camp si tragea la coasa. Vine Gheo din sat, striga:
- Hai, Ioane acasa ca a murit soacra-ta!!!!
Ion muncea in continuare.
- Hai ma ca a murit soacra-ta, striga Gheo dupa ce se mai apropie!!!
Ion, nimic…
Ajunge Gheo langa Ion si-l intreaba:
- Ma, tu nu azi cand te strig? Hai acasa ca a murit soacra-ta.
Ion raspunde:
- Intai munca si apoi placerea… "


poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzyk06 spune:

Buna fetili! Multi,multi la toate moldovencele mele dragi! Va rog scuzati-mi absenta, da merge prost cu munca asta...nu mai am timp nici sa trag o ! Ma asteptam sa intru in noul capitol si sa vad macar o veste buna cu II , dar se pare ca DD v-a pregatit o surpriza mare de Craciun... eu cred ca am ratat luna asta, am fost super bussy, am avut si cateva pbl in familie...si nu prea ne-am mai putut concentra pe proiectul mult asteptat...Oricum...peste 2 sapt plecam 3 sapt la niste prieteni in anglia, si speram sa se prinda acolo
Cred ca ne mai auzim pe luni,marti, deci pupici dulci tuturor, bafta si sa ne-auzim cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns any75 spune:

ce faceti fetele?
eu sunt km suparata k nu reusesc sa dau de dr Onofriescu si trebuie neaparat sa vb cu el
sper sa reusesc pana la urma dar nici nu vreau sa fiu prea insistenta....

"Viata este o tesatura de dorinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

sinzyk stii atunci cand te astepti mai putin, atunci vine. poate e cu noroc...sau vorba ta...poate vrea sa se prinda in anglia...o fi cu mofturi.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput