Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10
Noi ne-am pricopsit cu niste muciAseara dupa ce am plecat de la locul de joaca din mall am intrat la farmacie sa luam coryzalia si s-a uitat farmacist la mine ca la masini straine;azi de dimineata cauta sotul pe la farmacii si nu gasesteii curg mucii biancai ca la robinet...

Am patit si eu la fel...de parca le-as fi spus de avioane...
Am gasit la magazinul naturist din incinta Selgros. Fiind homeopat poate il gasesti mai usor pe la naturiste,decat in farmacii.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10

LA MULTI ANI STEFANIA IULIA,MULTA SANATATE SI MULT NOROC!!!LACRAMIOARA SA-TI TRAIASCA PRINTESA SI SA AVETI PARTE DE MULTE BUCURII DIN PARTEA EI!!

LA MULTI ANI si de la noi!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui ella10
Noi ne-am pricopsit cu niste muciAseara dupa ce am plecat de la locul de joaca din mall am intrat la farmacie sa luam coryzalia si s-a uitat farmacist la mine ca la masini straine;azi de dimineata cauta sotul pe la farmacii si nu gasesteii curg mucii biancai ca la robinet...

Am patit si eu la fel...de parca le-as fi spus de avioane...
Am gasit la magazinul naturist din incinta Selgros. Fiind homeopat poate il gasesti mai usor pe la naturiste,decat in farmacii.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



am gasit dar nu stiu cum sa-i dau?

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10
Miha spune-mi te rog cum ai facut cu pastilutele de coryzalia,ai mai zis tu o data dar nu mai tin minte

Am sfaramat pastiluta si apoi am dizolvat in putina apa,20-25ml,si i-am dat sa bea.
I-am dat o pastiluta seara inainte de culcare si a doua zi de 2 ori,dimineata si seara.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui ella10
Miha spune-mi te rog cum ai facut cu pastilutele de coryzalia,ai mai zis tu o data dar nu mai tin minte

Am sfaramat pastiluta si apoi am dizolvat in putina apa,20-25ml,si i-am dat sa bea.
I-am dat o pastiluta seara inainte de culcare si a doua zi de 2 ori,dimineata si seara.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Multumesc mult Miha;mi-ai trimis oferta?

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

La Multi Ani Stefania!!! Sa cresti mare si sanatoasa!
mIHA,imi pare rau, dar nu am mai ajuns in mall ieri.au venit bunicele si au luat-o la shopping pe fiica-mea pt. cadouri de Sarbatori, in Carrefour.Au stat aproape 3 ore!!la 9 a ajuns acasa



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea

Cristina si Alessia Stefana

Aniversare 1 anisor
Dupa varsta de 1 an





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Miha uite adresa mea de mail si de mess: karateka_10@yahoo.com
Kriss chiar ma gindeam la tine...ca nu ai venit aseara

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Pana la uema v-ati mai intalnit ieri?
Cum facem, ne mai vedem azi la Stanley?

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Daniela,intrebai ce-am hotarat aseara...Nimic! Toata lumea e de acord,dar mai mult...Eu mi-am spus parerea,am trimis mail cu oferta de jucarii la cine fu interesat...acu asteptam alte pareri sau decizii. Eu nu vreau sa mai insist,ca deja ma simt ca musca pe langa cal.

Aseara Amira mea a adormit la 23.30 ...asta in conditiile in care ea la 21.30 e deja in lumea viselor. Nu stiu ce a avut...de plans n-a plans...doar atunci cand o puneam in patut... Avea chef de joaca,de vorba,de plimbat...Bineinteles ca Robert nu dormea nici el... Pe la 23 am hotarat stingerea...eu chiar am adormit,ea a stat in patut si a flocait o papusa. Pe la 23.30 m-am trezit si ea motaia cu capul pe gratiile patutului. P-aia am stat cu ochii beliti in tv pana pe la 2...

Mai vin...Ma'c sa fac o supa de rosii. Si cred ca am sa fac si o pizza. Desert...mai vad pana ajung acolo...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10
Multumesc mult Miha;mi-ai trimis oferta?

Nu am adresa ta de mail...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput