La multi ani fulguleti de n-d 06 (201)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

LA MULTI ANI, DAVID DE RALUMAT!

LA MULTI ANI, OANA DE DIA!

LA MULTI ANI, PAUL DE DANITA!

LA MULTI ANI, OCTAVIAN DE P_ONU!

MAMICI DRAGI, SA VA TRAIASCA FULGULETII, SA AIBA PARTE DOAR DE NOROC SI FERICIRE IN VIATA!




Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis 1+
Slideshow

Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

...si nu pot pleca fara sa zic WWOOOOOOOWW...A PUS CRISTINA POZE!!!...E a doua oara de la Odisee incoace...si nu-ti spun cu ce emotii m-am uitat...sunt minunate printesele tale. te-am zarit si pe tine in vreo doua poze, se vede ca ai slabit, dar as fi vrut mai multe pozeeee ...curtea cu piscina e la soacra-ta?....Tin pumnii pentru Iasmina la examenul la Academia Regala, dar oricum mai vorbim noi pana atunci...btw, n-ai mai vorbit cu A_deju lately??? Ca deja ma ingrijoreaza, n-a mai dat un semn de mai bine de o luna cred...Oricum, pup tot familionul londonez!

Donia, of, imi pare rau pentru Cristinel...sa va faceti bine repede, repede si cum Denis e solidar in boli cu Cristinel, sa ma astept si eu la o otitasper totusi sa nu...

Danita, ma bucur ca P e mai bine...asadar va innoiti? Abia astept poze...

Dianocica, vazut opere, admirat, bravo lui d!

Daphna, e perfecta Elisa...dulcica foc! Imi pare rau ca nu v-a priit concediu!

Ma duc sa ma uit la poze de Antonia...Noapte buna!


Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis 1+
Slideshow

Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Citat:
citat din mesajul lui asiza

si cum Denis e solidar in boli cu Cristinel, sa ma astept si eu la o otitasper totusi sa nu...


La alegere oferim si conjuctivita observata de vreo cateva ore... sau o ciuperca la fundulet, diagnosticata azi la medic ... totusi, sper si eu sa nu!!!
Vai saracul, cand o sa incep cu siropurile si picaturile... o sa fie valea plangerii!
Ma duc si eu sa ma uit la poze.



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

La multi ani!Oana
La multi ani!Octavian
La multi ani!Tudor
multa sanatate, bucurii si tot binele din lume asupra voastra sa fie.
Fetelor multumesc ca mi-ati raspuns ... tot asa gandesc si eu o sa mai astept cativa ani si apoi o sa-i cumpar vaccinul si o sa-il fac.
Cristina - sa-ti traiasca cele 2 frumoase ... au crescut!
Bombo - frumusete mica! ... imi place poza in care si ea si papusa au moate - bestiala ... si cerceii sunt dementiali, f frumosi.
Donia - sanatate lui Cristi ... sa-i treaca cat mai repede

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

Davin
Oana
Octavian
Paul

Intr-un noiembrie tarziu
Voi pe lume ati venit
Familile sau bucurat
De ce mininu Dumnezeu a creat

S-a cresteti mari si norocosi,
Sanatosi si frumosi.
Dumnezeu sa v-a iubeasca
Necazurile din cale sa le risipeasca.

La multi ani dragii mei.
Distractie placuta dragi parinti


Stela mamica de voinici Radu(11.06.2008)+Mario Gabriel(31.10.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Buna dimineata!
"La Multi Ani!" pentru Oana, Tudor si Octavian! Sa creasca mari, sanatosi,ca frumosi sunt deja.
Oana, Am incercat sa o sun pe A_Deju de cateva ori, in sa nu am reusit sa vorbesc cu ea. Am sa mai incerc,poate,poate dau de ea. O fi ocupata,sper sa fie bine.
Casa aia nu e a soacra-mii,ci a noastra, insa nu e in UK. E intr-un sat, la 45 km vest de Cagliari. Am luat-o foarte ieftin anul asta pentru ca am fost topiti dupa zona. Casa e pe coasta muntelui, iar la 5 minute drive, e marea. E bestial,asa ca am hotarat sa ne luam si acolo un coltisor al nostru. Mergem foarte des acolo,cam o data pe luna,chiar daca stam numai un weekend uneori.
Poze cu mine am sa mai pun, insa eu, de obicei, sunt cea care e in spatele camerei. Oricum, am sa-mi rog sotul sa-mi faca si mie cateva pozici noi, ca acum nu mai sunt roscata, ci bruneta-violeta.
Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

Bambo ce smechera e gagica, auzi la ea cu bigudiuri, da creca multa celulita are ea isi face masaj,Mario cand se supara isi pune mainele pe fata si se duce la perete sau cum Antonia sta pe pat cu fata-n jos.

Stela mamica de voinici Radu(11.06.2008)+Mario Gabriel(31.10.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

multumim de urari


am intrat sa va zic ca am vorbit acum vreo 2 zile cu adeju in miez de noapte si erau bine toti, doar ca f ocupati, de abia ajunge la calculator. asa ca nu va mai ingrijorati, ca sunt bine toti 3!

revin, ma uit la poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

donia, tare rau imi pare ca e bolnavior cristinel... of, tocmai otita, saracutul, durerile sunt groaznice la otita... si pe restul de unde le-ati cules?? sa treaca rpd

asiza, of mai si voi? sper ca nu...

danita, voi tot in convalescenta sau mai bine?
paul sa cresti mare, voios, frumos, sa fii sanatos si fericit! felicitari mami danita!

bambo, acum m-am dumirit de unde are antonia minunatia aia de par cret ... ma uit la antonia si nu-mi vine sa cred ce mare e./..stii ca eu imi aduc aminte de ea cand era un ghemotoc?

cristina, scumpe foc minunile tale! si asa tare seamana una cu alta! si se vede in poze ce tare se mai iubesc! mai pune poze si cu tine, acum ca te-ai dumirit cum e cu picassa :)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

DAVID de RALUMAT!


OCTAVIAN de P_ONU!


Mergi la inceput