Puiuti de Randunici 2008!! (143)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

http://www.maximumreferrals.com/videos/bridge/bridge.html
am primt filmuletul asta!asta e exemplul pe care trebuie sa-l urmam, dar cati dintre noi puteam face asta, mai ales daca avem copii???


Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008








Sunt mult prea egoista ca sa pot face un astfel de sacrificiu. Ar fi groaznic sa trebuiasca sa alegi...



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

zoze condoleante pentru unchiul tau.....si lui mihaita sa ii iasa usor restul de dintisori
ursu eu pana acum am copt dovleacul, dar merge si fiert, si la abur...eu l-am copt impreuna cu un mar si asa i-am dat....n-as zice ca s-a dat pe spate de la el ...bine, teo e sclifosel rau la fructe...cu banana si mar bot de iepure ce o mai pacalesc si papa cateva lingurite
am vazut barosanel dintos si davidut ...si mamica ...mai ce frumos stau ei la poze

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cami si Liana-si voua!
cat despre sacrificiu,nici eu nu as putea!egoista sau nu,nu as face asa ceva!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Clodute, olga, liana

Eu sigur nu mi-as sacrifica copilul



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

Doamne, e asa de trist si totusi are atata speranta in el...

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Bleah, o porcarie ( iarta-ma, Simo, nu o lua personal )! No, cine poate urma exemplul? Oricum, daca as fi facut alegerea lu'nenea ala, in secunda doi m-as fi sinucis. Nu as fi putut trai cu gandul ca mi-am omorat copilul cu buna stiinta...iar chestiile alea cu speranta si salvarea imi suna ca fiind extrase din fluturasii cu care incearca pocaitii sa ma convinga sa ma duc la ei la biserica.

Simo, nu te supara

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

olga, de care unt???



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika

Bleah, o porcarie ( iarta-ma, Simo, nu o lua personal )! No, cine poate urma exemplul? Oricum, daca as fi facut alegerea lu'nenea ala, in secunda doi m-as fi sinucis. Nu as fi putut trai cu gandul ca mi-am omorat copilul cu buna stiinta...iar chestiile alea cu speranta si salvarea imi suna ca fiind extrase din fluturasii cu care incearca pocaitii sa ma convinga sa ma duc la ei la biserica.

Simo, nu te supara

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE


si eu m-as fi sinucis,. normal



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Olga,nu ma supar!
eu doar l-am primit,nu l-am "conceput"
edit:cat despe textul ce l-a precedat,exact asa l-am primit pe mess!doar am dat copy-paste

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ursulica, eu cumpar unt de la 365, gama proprie a lu' Mega Image ( parca ai zis ca ai si tu unul pe langa ?!?! ). E excelent!!! Ma uit acasa sa iti spun cu cata grasime e in el. De cand l-am descoperit, ii pun in legume numai unt, sa stii, raaar ii mai pun si cate o picatura de ulei de masline. Mi se pare ca iese MULT mai gustos!!!!

Sa stii ca sinuciderea e pacat capital in biserica ortodoxa ( cel putin de ea stiu eu ). Sinucigasii merg direct in iad, si nu li se face nici sluba de inmormantare . Ai de grija cu sinuciderea asta!!!

Serios vorbind, eu nu as putea trai stiind ca mi-am omorat copilul...ca i-am omorat pe altii, da Ce spune asta despre mine ?

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput