Cafea cu aroma de femei *93*

Cafea cu aroma de femei *93* | Autor: aidaciolac

Link direct la acest mesaj

Dragelor , haideti la aburinda si ceai de matase


Aida
Poze cu noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Buna cafeaua!
Mersi,Aida!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Wow ce cafenea noua...ce frumos...si cafeaua e buna...
Iahim multumim noi nu am scapat...si acum ii e ochiul stan rosu si aznoapte ia curs putin asa purulent...dar acum nu ii curge..am vrut sa o spal putin cu ser fiziologic da nu ma lasa...strange din ochi de numa si urla...zice ca nu o doare dar...nu-i place...na poftim ...nu stiu ce sa ma fac cu ea...
la toate


Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Ramy,tot de la raceala ii curg ochisorii...Reusesti tu sa-i speli...Sper sa-i treaca cat mai repede!

La mine s-a ingustat mult pagina iar scrisul este cat un purice...Nici nu pot citi ceea ce scriu...Ce se intampla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Iahim , scrisul nu stiu de ce asa la mine e mare
de la noi

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Aida si pentru noul capitol din

Eu reusesc sa va citesc...

  • raceala-i pe sfarsie am mancat si mai manac inaca lamaie si miere
  • pentru bancuri si descretirea fruntii
  • marti am programare la gineco la ora 16,deci"gaseala" cu BB2






Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Multumesc fetelor mai poftiti !
dodo ce "gaseala" sunt gemeni? ... intreb si eu ca idioata obosita
ramy tare naspa daca nu te lasa sa doftoricesti pe acolo , dar mai incearca cu blandete ...
iahim nu stiu ce e cu pagina ta ... da-i una dupa cap poate se face prea mare acum
Wendy, alic, lali pe unde umblati?

Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

dodo ce "gaseala" sunt gemeni? ... intreb si eu ca idioata obosita



Nu iubita ,doamne fereste,gemeni,nu stiu daca as fi in stare sa cresc doi de odata...
"gasea"=fac ecograf si o sa vad puiul



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Fiiiiiu , m-am linistit ... eu am avut mari emotii cand am fost gravida ca la mine in familie sunt 3 perechi de gemeni


Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna dimineata fetele...
Aiooo Aida.... trei perechi...si eu am citit in viteza tripleti tulai...ca am tresarit pe moment da...si daca aveai tripleti ce era? Acum fug...sa nu dai cu piatra dupa mine
Dodo bine ca iti trece o data si raceala asta....vai... si pruncii
Sa va povestesc ce am facut...aseara a zis ficamea ca o doare burta si sa pus in pat...offff ne-am inervat si am plecat la spital de la urgenta adulti ca asa ii mersu aici...o consulta si o trimite sa o vada si un pesiatru la urgenta pediatrie...si asa ne-a plimbarit...a zis asa....are foarte putin rosu in gat...are ocnjuctivita...si ganglioni la burtica de la raceala...a zis ca...cum au alti copii la urechi de la raceala asa are ea la burtica si ca nu trebuie sa ne speriem ca nu e nimic grav...nu ia dat nimic de burtica doar de raceala si conjunctivita...dar mai fete...mi se rupe sufletul cando vad cand o apuca durerea de burtica... ca se si pune in pat...nu o tine mult...dar si cand o doare se pune in pat offfffffffffff
Va pe toate si va doresc multa...multa...multa sanatate si o zi buna sa aveti!!!!

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ramy asa iti doresc eu tie




Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput