Bucurestencele !!! Suntem cam codase?

Bucurestencele !!! Suntem cam codase? | Autor: Pardes

Link direct la acest mesaj

Mai toate orasele principale au cate un topic deschis si se aduna ... Oare bucurestiul este mai ocupat si mai agitat decat celelalte orase? Hai fetele ca suntem de la capitala !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

cred ca sunt atat de multeeee
si fiecare scrie cel putin la 3-4 alte subiecte

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:


Asa este, suntem destule.



si poze
Mihaela ,Tatiana siMihai

filmulete 1, 2 si 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:





si poze
Mihaela ,Tatiana siMihai
filmulete 1, 2 si 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Aici,aici sunt si eu!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Pai bucurestencele s-au impartit pe cartiere, de aceea n-au topic comun. Unele sunt la "Drumul Taberei", altele la "Rahova", altele la "Balta Alba", etc...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

desi sunt in germania intr-un oras civilizat,imi lipseste enorm de tare calea Victoriei la privit vitrine,piata romana si studentii care trec tinandu-se de mana, parcul herastrau vara si abundenta de flori,parcul cismigiu si pizeriile din jur frecventate cand chiuleam de la liceu pt.un film.

Of si asi mai insira amintiri placute dar mi-e teama ca o sa credeti ca sunt prea nostalgica.

Ma primiti si pe mine?
Sunt foarte multi ani de cand nu mai locuesc in bucuresti,sunt din cartierul cotroceni,locuiam pe Str.Dr.Gheorghe Marinescu,probabil ca acum s-a schimbat numele,cine stie.





Sophia 2ani
+17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pardes spune:

Bine a-ti venit :)Ionica desigur ca te primim :) Oricine este din bucuresti sau a trait aici este bine venit:) Nu stiu sa adaptez niste poze actuale facute in bucuresti ca ti-as fi redat niste amintiri :)Calea Victoriei este destul de modernizata ( cam aglomerata zic eu )



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

, nascuta-crescuta in "buricul targului".


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Cioc! Cioc!Cioc!
Se poate? Si eu tot din Bucuresti, sa traiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiccutza spune:

si eu sunt fosta bucuresteanca
ma primiti?


MAMA DE FEDE SI DANI

Mergi la inceput