Nou stil de viata (236)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Am uitat sa va spun, daca va intereseaza, bineintales azi la v21 30 ora ro este eurovizionul kids. Eu de-abia astept sa ma uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetele!

Hcclara din pacate eu numai seara pot intra, la servici nu am timp. Iar 2 zile pe saptamana merg la sala, asa ca ajung franta pe la 21-21.30, cand sincer nu prea mai am chef de intrat. Iar in plus eu nu prea am multe de povestit ca voi, dar va citesc cu drag.
Ruxandra sper cat de curand sa pot pune si eu niste poze. Din pacate nici pe 2 decembrie nu pot veni la intalnire pentru ca probabil voi fi la Brasov. Dar va fi pentru o cauza nobila, nu-i asa?

Se pare ca-mi va veni ciclul, am o durere de burta groaznica, asa ca azi sau cel tarziu maine imi va veni. Asa ca daca numar , a -9-a zi pica pe 30 noiembrie sau 1 decembrie. Vom vedea.

Azi am facut curatenie, am mers pe la sora-mea sa-i vad pe cei mici, dupa care am mers la niste cumparaturi. Sora-mea, saracuta, a trebuit sa mearga la servici azi , iar cand am plecat eu de la ea, pe la 18.00, nu venise.

Va las acum ca merg sa stau un pic in pat si sa ma uit si eu la Eurovision-junior.

Va pup si va doresc o duminica placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

sa continuam cu cap. 237

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput