Bucurii de sept-oct 2006 (151)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Lexicut, uite www.crazytoys.ro/jucarii/Sisteme-educationale-2013/Dynatech-2102/6747/Storytime-Theater-proiector-multimedia-include-carte-Winnie-the-Pooh.html" target="_blank">aici am gasit proiector pt povesti, eu as vrea sa il comand pt Rares pt Mos. Despre ghimbir nu stiu cum se ia, noi nu avem probleme in sensul asta, dar stiu ca este bun, poate te ajuta informatiile dewww.naturaplant.ro/produse/114/Ghimbir" target="_blank">aici
A, uite Cris mi-a adus aminte de ceva: sa nu te mai aud ca spui vreodata ca esti hidoasa ca iei bataita! Esti foarte draguta si esti un om minunat!

Xandrutza, mega garaj as vrea si eu pt Rares de Mos Nicolae, mai ales ca este si ziua lui; sper sa ii gasesc cand voi ajunge prin Carrefour, operatia ne-a cam golit buzunarele, acum asteptam sa le umplem la leafa... Bravo bunicutei ca a avut grija de nepotele! Si eu foloseam Sanosan cand era Rares micut, apoi a inceput cu dermatita atopica si am trecut pe game mai scumpe, care nu i-au mers toate. Acum folosim Uriage gel pt par si corp si lapte hidratant si vad ca e bine.

Cris, nu merita sa te superi pt atata lucru, data viitoare sa i-o servesti directoarei, cred ca a avut si ea o zi proasta, dar oricum nu asa se vorbeste cu un parinte!

Fetelor, m-am pricopsit cu o infectie ceva la ochi, nu stiu daca motivul sunt lentilele de contact sau dermatograful, rimelul, fardul, insa nu mai pot de mancarime, am niste ochi umflati si rosii; mi-am cumparat niste picaturi si un unguent si nu se vede nicio ameliorare. Sper sa nu ajung la dr!


Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Princess, multumesc pentru linkul cu proiectorul, o sa-l tin minte ca varianta de cadou. Multumesc si pentru complimente dar cum spuneam, in acea poza nu apar eu ci o prietena de-a mea. E o poza si cu mine acolo dar nu v-am aratat-o ca mi-a fost rusine.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Lexi, stai linistita ca eu te stiu, nu te-am confundat cu prietena si cand am zis ca esti forte draguta la tine m-am referit!

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Princess, esti o draguta!
Monique, uite, eu m-am hotarat sa gatesc www.culinar.ro/retete_culinare/gateste/5/273/6754/mancaruri/mancaruri-cu-carne/pui-taranesc.htm" target="_blank">asta zilele urmatoare. Poate te inspira si pe tine De cand ma tin sa te felicit pentru ca ati scapat de suzi si tot uit! Felicitari!!! Eu i-am taiat Mariei o suzeta si intr-adevar n-o mai vrea dar pe cealalta nu am avut curaj sa i-o tai. In timpul noptii doarme mai mult fara, dar in timpul zilei o tot cere...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Am primit azi un link cu un radio special pt Craciun , foarte mishto.

Nici eu nu mai tin cont la ce mananca David, am grija doar sa manance cat mai sanatos, fructe, legume, lactate zilnic.

Cris nu pune la suflet.

Xan o sa merg si eu la Carefour sa vad ce cadou sa-i iau, bunic-su lui D tocmai i-a cumparat o motocicleta cu baterii si nu stiu ce sa-i mai cumpar. Ma mai inspir de la voi. In orice caz, in ultimul timp ne-am dat seama ca cheltuim o groaza de bani aiurea si trebuie sa ne gandim de 2 ori pe ce dam banii acum cand recesiunea asta bate la usa. La noi la Iasi chiar s-au inchis multe firme si oamenii au intrat in somaj. Pe la voi cum este, fetele din afara, se simte si la voi?

Fi-miu s-a jucat cu un parfum si apoi s-a frecat la ochi, l-am spalat cu ser fiziologic bine, s-a inrosit putin ochiul, sper sa nu se agraveze.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Lexi, ma gandesc ca poti face o tocanita cu carnea aceea de porc, cu multe legume; eu mi-am luat amestec congelat, o sa le sotez putin in unt si mai fac niste snitele. Buna si ideea cu puiul. Eu totusi am vazut o poza cu tine (sau m-am inselat?). La bataita ma inscriu si eu, sa nu mai vorbesti despre tine decat in termeni foarte buni! Ai fost la doctor?
Alina, e dragut retroproiectorul. I-a placut si Narcisei Mega garajul acela era foarte atragator, mi-a facut si mie cu ochiul.
Ramo, frumos cadou ai luat. Tine-l ascuns... Eu sunt tot asa, iau inainte cadouri si dupa aia fac eforturi, ca sa nu stric surpriza...


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mirabela si aici se simte criza economica, toata lumea vorbeste despre asta, nimeni nu mai cumpara case sau masini, prefera sa mai astepte. In Luxemburg 2 banci au fost in pragul falimentului si au fost cumparate de stat, dar am auzit ca multi si-au pierdut locul de munca. Din punctul asta de vedere stau linistita, locul meu de munca e sigur (sper!).

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Xandrutza, maine primesc de la doctor planul de dieta. Sunt foarte curioasa. O sa va tin la curent.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Mira, daca l-ai spalat bine la ochisor pe David nu cred ca vor fi probleme.
Sa stii ca la Crf sunt rafturile pline de jucarii, ai avea de unde alege ceva. Noi nu ne-am hotarat.


Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Xandrutza, maine primesc de la doctor planul de dieta. Sunt foarte curioasa. O sa va tin la curent.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?


Neaparat! Iti tin pumnii, succes!

Bebe

Mergi la inceput