Clopotei de ianuarie - februarie 2008 (145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Citat:
citat din mesajul lui zuzele2008




VITE VITE ... ca-s pe contul zuzelor ..

laurici si alina .. ramaneti pe sala de conferinta??? eu m-am mutat la loc de joaca ...

elle

Cele mai unite mamici si cei mai frumosi clopotei


m-as muta si eu dar nu mai indraznesc...

mai, avand in vedere ca mi-este cumva indiferent.... elle, daca poti, lasa-ma si la sala de conferinta si baga-ma si la loc de joaca
oriunde se va tine eu voi veni !

daca ar putea vota si fratiorii mai mari... dimitrakis voteaza cu doua maini pentru locul de joaca

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Hello fetelor, in primul rand sanatate multa la toti piticii si mamicile care sunt raciti si racite

la mai multe lunite sarbatoritilor.

Anca, bine ca pana la urma s-a terminat cu bine acest weekend agitat, dar tre sa fititi atenti, dar sper ca ati fost la spital sa-l vada cineva si sa faca antitetanos obligatoriu

Shose, si mama are din acela cu aburi e super doar ca trebuie bine maturat sau aspirat inainte sa nu fie vreo pietricica sau vreo chestie sa se agate de el, si am vazut poze de pipe e superba

Lala, inca o data iti spun ca pletosu e un frumos si are niste ochi si un par

nemary super loc de joaca, am vazut si oferta lor, dar in poze am vazut ca, copii mancau de la mec. sa o pupici pe Daria frumoasa din partea mea

Ellenuta, eu ii dau nana lui yasmin, si sa stii ca atunic cand am trecut la nr 2, i-am amestecat nr 1 cu nr 2, adica la 210 ml de ex, i-am pus prima data 6 lingurite de nr 1 si una de nr 2, apoi 5 de nr 1 si 2 de nr 2, cam doua zile apoi am trecut la 4 cu 3, 3 cu 4, 2 cu 5, 1 cu 6, apoi numai din nr 2.

Fetelor, sper ca nu va suparati pe mine, dar la cat de rar am intrat in ultima vereme, spre rusinea mea si a neuronului care mi-a ramas dupa sarcina ca uit tot mi-am dat seama ca am inceput sa incurc pititicii intre iei si sa nu-i recunosc pe toti dupa nume si mama, , pana cand si atunic cand ereau in burtici ii stiam mai bine, dar sper sa-mi revin

mai revin

L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 10 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ioanact,

Monica, . ce bine ca a descoperit dr ce are clara. chiar daca ia antibiotic, nu e nici o problema, atita timp cit ii face bine si e prescris de medic pt o problema identificata, nu dupa ureche.

Louiza, . bine ca e ok acum. n-am mai fost la dr...i-am schimbat pansamentul acum la prinz si rana arata destul de bine.

Laura D, multzam! da, am incercat eu masajul...ca lui ovi nu-i mai ardea de asta. e super bine...mi-am si mutat toate "ustensilele" in baia mica. ca nu ma mai intorc la dusul clasic...


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Anca eu nu vreau sa te sperii dar mai bine mergeti la un spital la primire urgente, il vede cineva, ii da oxacilina pentru infectii, ii face un antitetanus si pa acasa, eu ma-m taiat de mult timp cu o lama nou nouta si tot la-m facut, e mai bine ascultama


L o u i z a d e Y a s m i n - E l e n a {09 Ianuarie 2008} adica 10 luni +

Y a s m i n - E l e n a
uite cat am crescut
www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna ziua fetele

Vreau sa urez si eu la multe lunite sarbatoritilor de zilele trecute si de azi , sa fie sanatosi si fericiti

Urez multa multa sanatate clopoteilor bolnaviori si mamicilor bolnavioare

felcit clopoteii care deja au inceput sa mearga singurei
Am vazut poze si filmulete cu clopotei , sunt toti niste frumosi /frumoase


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)

Album poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Louiza, stiu si eu ca ar fi fost mai bine sa mearga la medic, dar n-am avut cu cine povesti...am vrut sa-l trimit la urgenta simbata seara...era si sora-sa la noi (ea e asistenta la ambulanta si s-a oferit sa mearga cu el) si nu l-a putut convinge...barbatii astia sint niste caposi

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

Buna fetelor, sunt gabitza eu de ce nu apar in lista cu zuzele?

gabitza - mami lui Ionut 14.01.2008 si Ioana 13.12.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Citat:
citat din mesajul lui ploscariu

Buna fetelor, sunt gabitza eu de ce nu apar in lista cu zuzele?

gabitza - mami lui Ionut 14.01.2008 si Ioana 13.12.2004


te-am trecut in lista

MATEI

Primul 5.10.2008
Al doilea 22.10.2008

MATEI LA 9 LUNI
PITICUL URIAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Asa se invata tabla inmultirii

http://www.youtube.com/watch?v=xogHSs5av1M

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

La calculatoare se pricepe,tabla multirii ai invatat-o...la facultate cu voi...pletosu mic


Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Printesa mea ...NOU!!!
Bibi se face mare!
VIDEO

In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!

Mergi la inceput