Puiuti de Randunici 2008! (139)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Am vazut Sashonul balacindu-se..ce-i mai place pestisorului.
Andrei de floriio e un scump razacios!
Mimo,deja Vladutul shuteaza?Imi pare rau de falca.Pup sa treaca.
bubu,sa-ti traiasca taticul!LMA!
Mai,eu de atata durere,m-am dus sa iau supozitoare,dar parca ma abtin totusi,ca si in prospect scrie ca nu prea se recomanda.Vad ce-mi zice dr de familie maine cand ma duc sa-mi ia sange pt analize.Merci mimo,luny.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Sovi, da, este elastic. il am de la carmen - inaioana.
Bubu, dar eu stiu ca banana se da la 8 luni si d'aia nu am incercat cu ea. I l-am dat cu mere si pere, dimineata cand nu aveam branzica, dar in seara asta am vrut sa il pape gol si nu tine. O sa incerc si eu cu banana.



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Bebele meu toata ziua, dar toata ziua a zis ma ma mama ma ma ma ma. cand doarme nu mai zice.



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

mimo. N-am mai facut supa cu galuste, am facut-o cu fidea, s-a cam suparat fii-mea dar i-a trecut. Liana e ok, are randunoiul virusat si bubulina nervosata din cauza de dintisori si ea, saraca, trebuie sa-i oblojeasca pe amandoi.
ursulica, super dixtractia intre verisori
bubu, LMA taticului tau



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, am masurat! cu masura de lapte praf: in masura aia mare de la masina intra o cupa si un sfert iar in masura mica intra un sfert de cupa. Ai inteles? Am masurat cu sare fina


Deeeeci, de azi in colo stau si gura pe Stef si in loc de Stef ii zic Vlad si invers . M-am dus in bucatarie sa masor masurile si Stef a venit dupa mine si s-a oprit in hol si l-am gasit lingand papucii . Tuchiii, ti se pare cunoscuta faza?

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

POZE NOI CU NOI



tiker
Mami de ursulet

ce masina are , dementa Bebelache care doarme la cumparaturi , asa ceva nu exista Copil in cutie de pampers Ursulet Spiderman F frumos!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze


Da Mimo, am stat 2 ore in mall si a dormit de-a spart. Doar 10 minute a stat treaz.

Lianaaaaaa!!!!! uer ar iu???



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:


Matonelul, baietelul,
Baloteaza iaurtelul,
Matonelul, dragutelul,
Papa mama lui purcelul!
Matonelul, frumuselul,
A papat tot iaurtelul!


Asta am inventat si ii cant! azi i-am dat un iaurt Milli, albastru cu omega 3! imi place mai mult decat cel galben, e mai gros! lui ii place oricare, a papat jumate cu cereale, jumate gol, asta este alimentul preferat!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Multumesc fetelor pt. urari!

Ursu, da, se da, teoretic ca si alte alimente . Practic, ii dai cum vrei . Eu i-am dat de la 4 luni si ceva, mai intai fara seminte, cateva saptamani si apoi cu totul. Si ii dau juma de banana mica/potrivita cu iaurtel. Nu iau din alea mari si babane. Dimineata papa si el mar si para cu branzica si cereale, sau mar si dovleac coapte cu branzica.
Ieri i-am dat avocado cu fructe, nu-i mai luasem demult si mai am jumate sa-i dau si maine.
Am gasit azi ultimele pere de Voinesti la piata , cred ca o sa se termine...mere inca sunt, azi am luat golden dulci si buneee

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Bubu, cred ca Muffy lingea papucii



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bravo Motanelul!
Si al meu a lipait un iaurtel Tnuva cu banana si cereale

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput