Redoutistele fidele La Redoute France(149)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Si daca a venit,ce-a facut?A aruncat un si .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Pitzipoanca corporatista de pe eva care-si cumpara "hainute" de la Mango cu 3 milioane bucata se simte jignita! Vai tu, a fost atacata si pe alte forumuri
P.S. Conform aceleiasi pitzi sunt pensionara (Doamne ajuta sa ajung si la varsta aia, "ceea ce nu cred" vorba poetului), iar DC e forum de sectante. Deci iar se impune o sfestanie, nu?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Pitzipoanca corporatista de pe eva care-si cumpara "hainute" de la Mango cu 3 milioane bucata se simte jignita! Vai tu, a fost atacata si pe alte forumuri
P.S. Conform aceleiasi pitzi sunt pensionara (Doamne ajuta sa ajung si la varsta aia, "ceea ce nu cred" vorba poetului), iar DC e forum de sectante. Deci iar se impune o sfestanie, nu?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Bey,ai grija ce spui,ca e cu pe tine,si cand o sa vina americanii,o sa le dea print screenurile de la tine si o sa-ti abroge pensia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Fetelor, dar voi vedeti ca aici la subiect nu au curaj sa-si arate fetzele? Periculoase sectante mai suntem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hakimela spune:

Am citit si eu... Forum de sectanti? Ce secta, ma rog? of, nu mi-a zis si mie nimeni, ca nu mai intram aici si nici pe .fr nu mai comandam... Secretoaselor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

La pensie, maica...asa e...bey, da ce facurati pe forumul eva de veni adminul pe la voi?

Ala-i admin fals. Nick de-ala pot sa-mi fac si eu (mai bag un punct sau o liniuta si gata). Ala adevaratu' are nicku scris cu roshu. Si cum ziceam: mortus est! Nu s-a mai auzit nimic de el de ... ha, ha... Acolo regula de baza e traficul. Cat mai mult. Nu conteaza "vorbele"


cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Fetelor, dar voi vedeti ca aici la subiect nu au curaj sa-si arate fetzele? Periculoase sectante mai suntem...

Au incercat,dar cine e atat de nebun sa intre de buna voie si fara nicio arma la el viabila pe terenul advers?Stiu ca n-ar avea nicio sansa.Se multumesc doar cu cititul si ne dau reply la raspunsuri pe alte forumuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Bey, nu mai pot, am muncit si azi de-am rupt

ca o vrajitoare de greseli ce sunt am incercat sa combat si eu folosind expresii de bun simt, dar m-am enervat asa rau ca imi vine sa bag niste expresii de-alea care se scriu in mod normal numai cu asterisc. Dooooooooooooooamne, de ce m-oi fi nascut in Romania???????????

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui claujro

La pensie, maica...asa e...bey, da ce facurati pe forumul eva de veni adminul pe la voi?

Ala-i admin fals. Nick de-ala pot sa-mi fac si eu (mai bag un punct sau o liniuta si gata). Ala adevaratu' are nicku scris cu roshu. Si cum ziceam: mortus est! Nu s-a mai auzit nimic de el de ... ha, ha... Acolo regula de baza e traficul. Cat mai mult. Nu conteaza "vorbele"


cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Aha!Se vede ca ai vechime in campul muncii acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Iar fatuca aia -Clara- mey cat poti sa fii de dus cu capul sa nu ti se para logic un demers ca petitia redoutista? Am impresia citind pareri de-astea ca io sunt defecta daca unora li se pare normal sa cumpere pe neprobate o camasa de 180 de RON si sa nu li se para ciudat ca "dincolo" e mai ieftin.

io-mi fac nervi mai mult pe forumuri, initial cand am inceput sa scriu aveam impresia ca ma relaxez ;

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput