Puiuti de Randunici 2008 (137)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

am revenit:
Ariel multumim din suflet ca te-ai gandit si la noi ....as fi venit cu mare placere, dar sigur nu ajungem la timp, plus ca trebuie sa ma duc sa-i cumpar tort Antoniei ca nu am avut timp sa fac de data asta(i-am facut tort in fiecare luna)
in timpul asta vine ora de masa si asta inseamna ca trebuie sa ma plimb cu legumele dupa mine.......si cu carutul ca i se face somn destul de des.

Uite cum facem: vad cum se desfasoara programul si daca sunt prin zona si mai sunteti urcam la voi, daca nu ...
organizati si voi intalniri mai dese sa ne nimerim si noi la una dintre ele si restul randunicilor care nu pot veni azi!!!!!....este bine Olgule????....dati un nur de tel pePM la una dintree voi care sunteti al intalneala sa sun sa nu urc degeaba in caz ca pot sa ajung.

Bubuleeu fac paine la programul scurt doar cand ma grabesc si nu constat in timp util ca nu mai avem painica.Am vazut masina ta in poze ...a ta are altfel cuva ...adica mai faina ca este mai lunga ...a mea este mai inalta si ingusta...si din ce am citit tu ai altfelde retete de paine(cu masline???...eu nu am asa ceva)....si praji....eu iti scrisesem ce fel de retete de praiji am..

Floriio ...da, este foarte buna si ma ajuta mult pompa.....de fiecare data cand o folosesc ma gandesc la tine, numai ca nu stiam ca citesti pe forum in fiecare zi ca sa scriu, iar de dat tel.- este drept ca nu m-am indvrenicit sa sun, drept pentru care imi cer inca o data iertaresi sper ca nu te-ai suparat pe mine.

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Raluca pentru nasuc pot sa-i pui lui Sabin Colargol ....trebuie sa cauti o farmacie care are laborator si prepara. se pune 1-2 picaturi in fiecare nara de doua ori pe zi, dupa ce l-ai aspirat cu BB..........efect garantat....mai ales daca este mucisorii sunt luati din pripa....altfel dureaza ceva mai mult

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bitza037

Raluca pentru nasuc pot sa-i pui lui Sabin Colargol ....trebuie sa cauti o farmacie care are laborator si prepara. se pune 1-2 picaturi in fiecare nara de doua ori pe zi, dupa ce l-ai aspirat cu BB..........efect garantat....mai ales daca este mucisorii sunt luati din pripa....altfel dureaza ceva mai mult

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze



multumesc, trimit randunoiul la toate laboratoarele , sper sa gaseasca pe aici

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluca2107

Neata, beau cu voi o tare ca am avut o noapte crancena, n-am inchis un ochi. Sabin a racit si au aparut mucozaurii cu toata familia si din cauza asta a plans intruna ca nu putea respira.
nu stiu ce sa ii mai pun in nas ca in afara de apa de mare nu am nimic in casa. Daca stiti vreo potiune magica sa alunge mucii .
In rest, va invit daca doriti dupa cum am promis la hamburg#259;ri moldovinesti (a se citi parjoale) si garantez c-īs mai buni dicāt #259;ia di la Mec, si la placinta cu iaurt.
si intalneala placuta.(mancati va rog o inghetata cu caramel si pentru mine ca eu am gatul varza, fataaa)

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze

s-a marcat cu inghetata , ma bag eu
pt mucozauri colargol (pic preparate la farmacie) si eurespal sirop , chiar daca nu tuseste ...sau prospan sirop, a avut mare succes pe crenguta (e mai natural)
Sar'na de parjoluti (i cu caciula )

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

eu inca nu ma misc..sunt praf de obo, mai.. ma duc sa ma imbrac..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

eu inca nu ma misc..sunt praf de obo, mai.. ma duc sa ma imbrac..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


si eu la fel



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Salutare randunime.
va spun doar ca am piticul acasa si ma simt fericita , nu am timp de forumeala din cauza de scarbici, dar m-am gandit sa pun niste pozici mai proaspete cu noi.

http://good-times.webshots.com/photo/2938304580102278510QzOyFe?vhost=good-times

imi pare rau ca incep sa ratez intalnirile.., dar cine stie.

va imbratzicez cu mare drag si va apasat.

we placut si linistit



AAAAAAAA si poftiti la , avem deja 9 luni cu 74 cm si 8,8 kg.

in rest sper sa ma eliberez sa mai pot vb cu voi



Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Butucico La multe luni pentru Andreiu....!!!!!
Am vazut poze cu un baiat rosu in obrajiori

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

nu stiu ce are calc. meu...am trimis mesaj si nu apare

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LA MULTI ANI ANTONIA si ANDREI

Giani, chiar nu-l mai vazusem de mult pe Andreiul tau. E super dulce cum doarme cu fundicul in sus si are o mutrita de smecheras
Raluca multa sanatate lui Sabin

Va invidiez ffff tare ca va intalniti si eu sunt asa departe



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput