sunt indragostita!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Contrapunct spune:

felicitari, Ruxita! faci foarte bine. tine-o tot asa. da-l incolo de sot, sa stea sa faca la lectii cu copilul tau din prima casatorie pana n-o mai putea, fiecare cu treburile lui. tu vezi-ti de fluturii tai din stomac, aia sunt cei mai importanti.
mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Chiar n-am chef de cearta cu niciuna de aici insa , fara suparare, multe dintre voi, pareti rupte de realitate. Nu spun ca Ruxita face bine sau nu ceea ce face ( ca nu sunt eu in masura sa o judec ) insa, hai sa fim realisti (e) - viata nu e numai din tonuri de alb si negru. Si cred ca nu era prost cel ce zicea ca cel mai bun mod de a scapa de o tentatie e sa o implinesti.Ceea ce inseamna ca o data ce ai facut o alegere, iti asumi si urmarile. Acesta e punctul meu de vedere referitor la acest subiect. O zi buna va doresc... indiferent de deciziile pe care le veti lua !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

contrapunctul, sunt aproape convinsa ca nu ti-ar strica nici tie niste fluturasi in stomac... cum sa-ti zic, senzatia e tare de tot, nu intru in amanunte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutza1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Contrapunct

felicitari, Ruxita! faci foarte bine. tine-o tot asa. da-l incolo de sot, sa stea sa faca la lectii cu copilul tau din prima casatorie pana n-o mai putea, fiecare cu treburile lui. tu vezi-ti de fluturii tai din stomac, aia sunt cei mai importanti.
mult succes!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Contrapunct spune:

Eu imi orientez zborul fluturilor din stomac spre persoanele din familie, mai precis din familia mea. Deh, chestie de valori personale, nu ma poti tu intelege...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

contrapunctul, sunt aproape convinsa ca nu ti-ar strica nici tie niste fluturasi in stomac... cum sa-ti zic, senzatia e tare de tot, nu intru in amanunte.


iti spun yo ruxita...multe sint rele si invidioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Contrapunct

Eu imi orientez zborul fluturilor din stomac spre persoanele din familie, mai precis din familia mea. Deh, chestie de valori personale, nu ma poti tu intelege...


bre contrapunct...cind apar fluturii ..pai apar...nu ai tu ce sa faci..nici sotu de acasa si nici biserica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutza1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Contrapunct

Eu imi orientez zborul fluturilor din stomac spre persoanele din familie, mai precis din familia mea. Deh, chestie de valori personale, nu ma poti tu intelege...


bre contrapunct...cind apar fluturii ..pai apar...nu ai tu ce sa faci..nici sotu de acasa si nici biserica


da, dar pot fi controlati! de creier!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Contrapunct spune:

da-i incolo de fluturi, ca nu-s chiar de capul lor! cum se face ca la unii zboara fluturii nestingheriti in toate directiile si la altii nici urma de fluturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

e foarte bine ca stii sa directionezi fluturii si sa-i dictezi inimii, te invidiez pentru chestia asta, e chiar super tare... si zau asa nu ti s-a intamplat niciodata in viata chestii de genul 'beyond your control"?

Mergi la inceput