Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (222)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash
daca e saplec sa vedem cu cine-l las pe Ghighi


Pai.. lasa-l cu Violeta!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

'neata

multumim pentru aprecieri

Erina multa sanatate Dariei , daca vrei adrenalina am eu acasa cateva fiole, nu se elibereaza fara reteta

Annisia pupicei lui Yannisucu suparat, sigur ii era dor de tine

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

mi-a aprobat IT sef de la job sa se voteze si de-acolo,a lasat site-ul liber

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

mi-a aprobat IT sef de la job sa se voteze si de-acolo,a lasat site-ul liber



asta e o idee mult mai buna decat aia de ieri

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui papanash

mi-a aprobat IT sef de la job sa se voteze si de-acolo,a lasat site-ul liber



asta e o idee mult mai buna decat aia de ieri

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


da, de-aia nici n-am pus-o in aplicare,oricum multumesc mult

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neataaa. Vai ce frig este, erau 2 grade dimineata. Tare as hiberna!

Papanash, felicitari pentru numarul de voturi stranse, sa nu ne lasam. Daca o sa castigi, ti-o trimit pe Loredana noastra ca noi avem acuma masina de spalat vase. Si sa stii ca m-am amuzat copios imaginandu-mi debandada de la tine, desi stiu ca nu e de ras, si ca eu as fi cedat nervos. Dar asta este, nu iti strica niste farduri noi, macar sa se curete covorul. Sa stii ca si Bubu a halit sambata un ruj al sora-sii, pur si simplu nu am mai gasit bucatica din el si nici o parte din ambalaj, ca era din hartie cartonata cu printese.

Sabina, te-am sunat sa iti spun ca nu ne putem vedea nici azi, imi pare tare rau. A intervenit o modificare in program si trebuie sa ajung eu sa o iau pe mama si sa iau si fata, asta inseamna sa plec de la birou pe la 4 si ceva.

Cumatra, am reusit pana la urma sa ajung sa parchez, am luat si politistii aia la intrebari dar nici gand sa imi spuna ce era cu blocajul ala. Tare ciudat! Poate vad ceva pe la stiri.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Pe mine ma cam scuzati, ma inghesuie lumea cu intrebari, aveam mai multe de zis...
Erina, daca n-are febra,in afara de sirop cu paracetamol nu-i da altceva, parerea mea .
Dantje, am vazut si minunata fetita cu bucle, daca-si ia asemenea sarcini sa-mi promita ca la urmatoarea vizita in amsterdam o sa gasesc acelasi oras cochet, sigur si curat cum l-am descoperit asta-vara.

Rox, si eu sunt balanta si nu-mi convine dieta aia. io pana acum n-am bagat decat un nes.

Gabitz, am vazut pozele,te cred ca esti foarte mandra, ai cu ce !

Sabina,mi-a placut foto,mai baga !

Bernix nu ne mai onoreaza si pe noi cu cateva randuri ?Degetica ?

va pup, revin.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:


Cecilia, si pe mine m-a socat dieta, dar mi-a placut ca eu macar aveam voie sa mananc cate ceva. Ciocolata si paine cred ca e pentru dieta de ingrasare, si asa cred ca erau unele fete care voiau la un moment dat sa le dam niste kg.

Erina, pentru slabiri localizate baga si tu un sport si un masaj.

Diwana, cum mai, nici jumatate de pui nu iti ajunge?

Annisia, Bubu plangea de mama focului la otita aia, se arunca pe spate si isi ducea mereu mana la ureche. Nu suporta sa stea la orizontala. Eu nu il curat deloc in urechi, ca are niste problema cu dopurile de ceara si risc sa i le infund mai rau, dar il duc din cand in cand la ORL si il aspira aia.





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

ca veni vb de diete , eu tare as baga una ca am pus vreo 2 kg, dar parca nu ma simt in stare, stau prost cu dispozitia in ultimul timp, am o stare nasoala generala din cauza jobului, mama ei de criza ma face cu nervii .... am vrut sa revin inapoi acasa sa mai stau cu Miru vreo 3-4 luni si nu a aprobat sefu , asa bine mi-ar fi prins o vacanta , i-am propus concediu fara plata si nici nu vrea sa auda...asa ca astept cu nerabdate sarbatorile

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Buna dimineata

Mai are cineva cafea?
Papanash asta e treaba primarului din Amsterdam, dar o instruiesc sa ridice problema la sedinta cu primarii , si cand mai vii da si matale un semn poate tragem o plimbare cu barcuta in Amsterdam.
Sabina japoneza astept un semn cand te intorci, sper sa fie mai mult noroc, desi la cat esti de subtirea, nu-0mi vine sa ma intalnesc cu matale... , glumesc, da?

Dantje & Martijn & Hannah

Mergi la inceput