Cum a slabit Nicoleta Luciu 30 kg intr-o luna juma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Eu sunt sigura ca e doar strategie de marketing,ar fi sinucidere ce face ea,ati uitat de manechinele care au facut atac de cord ca mancau(beau ca nu e mancre asta) aceleasi dracovenii si au murit,cand vrei sa faci ceva asa strict,intrebi un nutritionist,iti faci niste analize si pe urma te apuci sa te sinucizi.
A cazut mult Nicoleta Luciu de cand cu nasterea,nu mai era vazuta drept marea femeie si era nevoie de ceva strategie!Se ingrasase femeia dar cate poze exista de cand era grasa?Nu cam putine?Deci mi se pare evident ca nu luase 30 de kg,s-a umflat cat se umfla o gravida si atat.Vara mea era la fel cand era gravida si la o saptamana dupa nastere era chiar mai slaba...fara regim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Operatii d'astea la virsta ei?
Acu', cite nu fac vedetele pentru imagine! Rabda baba la frumos

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Aaa si retentia de apa nu se rezolva doar cu renuntarea la sare,e mult prea putin si eu am avut problema asta.E nevoie de drenaj limfatic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

E prea putin timp sa-si fi facut operatii,astea sunt dureroase,nu te vindeci asa repede.Si oricum,asta cu operatiile,liposuctiile sunt invechite,exista aparate cu acelasi efec si fara dureri.Dar Luciu e inmijlocul unei strategii de marketing.Probabil incearca sa-si schimbe publicul ca e logic ca barbatii nu o vor privi la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Sa nu uitam totusi ca ea a ajuns in Tv gratie aspectului fizic. Asa ca, in situatia ei, mi se pare perfect normal sa se agite pt silueta. Nu stiu sincer ce viitor ar mai avea grasa. Si cine n-are nevoie de bani? Orice ar fi facut, are ambitie, clar! Si...o invidiez sincer! Io n-am nascut si-s ditai vaca! Muuuuuuuu


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Tzuni,felicitari...Si nu ai pe cine sa invidiezi,esti frumoasa doar pentru ca esti mama!Te invidiez eu acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Tzuni e o frumoasa oricum ai privi-o: si pe dinafara si pe dinauntru.

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Deci... eu de azi am renuntat la celebra dieta si nu cred in ruptul capului ca d-ra Luciu a reusit sa o tine 45 de zile... proaspata mama...
Azi dimineata, dupa 2 zile de dieta si 2 kg mai putin am vazut negru cand m-am ridicat din pat si eram ametita de ziceai ca am baut toata noaptea...
Sa fim seriosi, ea era deja moarta pana acum.

Nu stiu cum a slabit, ce a facut, treaba ei si felicitarile mele, dar asa nu cred!

In concluzie, daca nu incercam, mi-ar fi parut rau... si ca am incercat, lafel de rau imi pare... Sunt din nou in dilema si tot grasa am ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

E greu sa tii dieta asta,stiu...eu am incercat si mai drastic de atat,dar m-am linistit.Si fac tot ce pot ca sa slabesc dara fara sa ma omor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla2007 spune:

Cum a spus si cineva mai sus si citind mai pe indelete ce s-a scris prin ziare totul este o strategie de markenting pt ca a cam iesit din vizorul presei si cu ceva trebuia sa iasa in fata,cat despre dieta pe care-o tine...e crunta pentru organism!!!

Mergi la inceput