Sa ajutam la terapia pentru Ema (3) - Avem PAYPAL

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

DidiAlex, esti asa de draguta! ce sa zic ?, Ema are tot felul de jucarii, incerc sa-i cumpar jucarii care sa o stimuleze congnitiv, sa o ajute in dezvoltare... pot sa spun ca i-ar trebui un joc bucatarie, joc doctorul, jocuri cu animale, lumini, sunete...Noi nu mai facem scrisoare la MOS CRACIUN, orice cadou este binevenit si inseamna ca Ema este cuminte

uta_ciun, trebuie sa ma interesez care e faza cu bateria lui DINO, e asa de simpatic si imi pare asa de rau ca dupa max 90 min se culca si trebuie sa-i pun bateria la incarcat...o sa vad ce e pe site. ma gendeam eu ca sunt preferatele cuiva ca si in vara ne-ai trimit aceste bombinici, Ema vine si imi cere MAMA BOBO! si atunci nu mai pot sa zic nimic. Pupam si va tinem la curent cu tot ce se intampla.


www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

mari,ma bucur enorm de mult ptr progresele Emmei,va citesc mereu dar nu prea am timp de scris cu energia mea de copil :D

va imbratisam cu mult drag si tinem pumnii in continuare ptr ce vrei sa faci,Dumnezeu sa va binecuvanteze!


pozici

Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

danielle, Ebonee este o bombonica, multumim ca te bucuri alaturi de noi, o sa pun in curand si poze cu copiii care lucreaza ca sa poate fi integrati in societate.

pupam toate fetele care ne sustin si uram la toti Andreei si Andreele LA MULTI ANI!


www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

multumesc din suflet mari,
imi place tare parul Emmei,e un brunet frumos,sper ca si Ebonee sa fie bruneta,da` e satena inchis :(((

astept pozele :D




pozici

Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

danielle, pisica Ema are tot saten parul
am mai scurtat un piculet parul, dar la salon nu a vrut sa stea, am plecat acasa cu o parte din par taiat si am retusat acasa...asta e
sambata a iesit bine, am punctat nevoile copiilor si am primit si spuonsorizare de 2000 ron, saptamana asta mai asteoptam sponsori.

Ema se joaca f frumos singurica, plimba carutul cu bebe, leagana apoi bebe in patut, ii canta...mi se umple inima de bucurie cand o vad ca-si gaseste de lucru si de joaca singura

asteptam mosul Nicolae, ne vom face ghetutele si asteptam cuminti mosul

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

vine Mosul Nicolae, sperante si planuri, ne dorim ca la anul pe vremea sta sa spun mai multe de Ema si asociatie...
Azi am inceput sa fac cumparaturi pt tutori si pt copii...sper sa-i surprind cu cadourile...simbolice e adevart dar daruite din inima...


aseara a facut o emisiune despre autism, copiii din Slobozia...sa speram ca o sa iasa bine.

va tin la curent


www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

din poze mi s-a parut ca e brunetica,scuze
eu nu am tuns-o nicodata pe ebonee,abia astept sa ii creasca mare sa ii pot prinde codite
va pup
toate gandurile bune se indreapta spre voi


pozici

Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:


deci avem coafura, ce mai... ne-am facut mari!

e fantastic de ne povestesti. de la ce sperai acum vreo doi ani, ca va ajunge sa zica macar "mama" vreodata, la joaca singura, mers la gradi, vorbit in toata regula [si ca instrument de santaj ]. macar stii ca merita toate eforturile, si ca daca pentru Ema se vad progresele atunci si pentru restul copiilor se vor vedea. DACA cineva se lupta pentru ei.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Ema a primit multe , multe daruri de la Mosul Nicolae, jucarii, haine, dulciuri...aveam holul plin de pachete.

ei si vreau sa va spun ca asa de iubareata a fost cand a vazut ea cate cadouri are, m-a pupat tot week-end=ul, ma tragea de fular sau de bluza sa ma aplec si sa ma pupe...s-a jucat cu toate jucariile...imi creste inima candf o vad ca se joaca singurica, si le povesteste la jucarii...

DOAMNE AJUTE SA FIE SI MAI BINE!!
daca uit sa ii spun BRAVO CAND FACE CEVA BINE, STRIGA EA...
se vad progrese si desi mai avem mult de munca sunt increzatoare ca se poate si mai mult

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

mari,ma bucur din tot sufletul sa aud asemenea vesti,o sa fie bine,o sa vezi



pozici

Ebonee (02.10.2007)

Mergi la inceput