Puiuti de Randunici 2008!! (133)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ambele se fixeaza cu centurile masinii. Detalii nu dau cei cu buburuza, ca are si el, asta se largeste/micsoreaza din aripioarele alea laterale... Oricum, multumesc Luny!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp! Femeia: - Vrei sa plec? Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta. Femeia: - Ma iubesti? Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul! Femeia: - M-ai inselat vreodata? Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu. Femeia: - O sa faci sex numai cu mine? Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie. Femeia: - O sa ma lovesti vreodata? Barbatul: - Ai innebunit? Femeia: - Pot sa am incredere in tine? Barbatul: - Da! Femeia: - Iubitule! ... si acum, citeste de jos in sus ...



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:




Mai am putin la montajeeeeee

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp! Femeia: - Vrei sa plec? Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta. Femeia: - Ma iubesti? Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul! Femeia: - M-ai inselat vreodata? Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu. Femeia: - O sa faci sex numai cu mine? Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie. Femeia: - O sa ma lovesti vreodata? Barbatul: - Ai innebunit? Femeia: - Pot sa am incredere in tine? Barbatul: - Da! Femeia: - Iubitule! ... si acum, citeste de jos in sus ...



tiker
Mami de ursulet


LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului: - Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota? - Profesorul: Da. - Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal? Se gandeste profesorul.... nu stiu, si ii mareste nota. Studentul raspunde: - Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

...nu mai stiu cum sa fac...am facut montajele pe onetrue media si acum cum fac sa le pun aici? ca nu stiu...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mimooo, liana???????
nu ma culc pana nu va faceti aparitia!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

mimooo, liana???????
nu ma culc pana nu va faceti aparitia!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Pai sunt la distractii, cine stie cat mai beau:))))



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ce as bea si eu un vin rosu, si rose ar merge..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

nicoleta si eu votez tot jane pt ca: in primul rand ca a obtinut punctaj maxim la eurotest, apoi pt ca are spatar reglabil si baza inalta.
bubu hai cu montajele!
Amira a papat in seara asta 330 ml lapte, ca niciodata! acum face nani, am bagat-o in sac, sper sa nu transpire la noapte!
ati bagat frica in mine cu otita asta...ufff! si mai am o prietena cu o pitica de seama cu puii nostri, care i-a facut bronsilita si ii da antibiotic acum. ce greu e cand sunt asa mici si nu vb sa spuna ce ii doare!
ma bag si eu la un film pe pro cinema, sunt in zona daca se lasa cu party, da?!


Mergi la inceput