Pepenasi de iulie - august 2008 (35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE ASTZAI!

mada poti pls face fontu' un picut mai mare ca io mi-s mai chioara si nu mi-e usor sa citesc ce scrii...

vazut de-a filmulete toti bebeii unu' si unu'

apropos...mare smecherie nu e cu reducerea la chicco polly...in carrefour e 4 mil 900

o zi faina tuturor!

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

www.onetruemedia.com/shared?p=508af3efc5477841c88707&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">THE WEDDING DAY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laremi spune:

'neata si de la mine si
LA MULTI ANI
sarbatoritilor de azi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

LA MULTI ANI SARABATORITILOR DE AZI!!!


Marimar, narcisa: mare dreptate aveti! si eu vreau 3 copilasi indiferent cat de greu va fi si cat de multe sacrificii voi face pe plan profesional

Biri: asa e baietii sunt mai puturosi, al meu nu s-a intors decat de vreo 2 ori de pe burta pe spate si in rest pauza dar las' ca recupereaza ei mai incolo

Irda: vad ca fetele sunt mai energice si mai nazdravane decat baietii pepenasi oricum important e sa fie sanatosi

Mada: uite ca acum am vazut ca eu nu am trecut anul nasterii care e mandrul 1978

Eu nu am fost pe faza dar vad ca deja s-au facut perechi de pepenasi sa inteleg ca nu a mai ramas nici o mandrete de fata de petit si pt Luca al meu??? Hai ca e baiat cuminte la casa lui, e vesel, mananca bine doarme bine, asculta cu atentie tot ce trancanesc femeile, nu comenteaza...ce mai barbatul ideal! Deci vreo pepenasa de petit??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Buna dimineata cu soare si din Ardeal,
LA MULTI ANI SARBATORITILOR,MAMICI,TATICI,PEPENASE SI PEPENEI,SANATATE,FERICIRE SI MULT NOROC SA AVETI!
Am si un "LA MULTI ANI" mai special pt ginerica ,aka Mihaita de mami Cristina si o .Sa cresti mare,voinic si sanatos sa ne putem iubi in pace si liniste:).Multumim Cris ,ca ne-ai dat mana pepenasului noua.Tre` sa cumparam inele de logodna deja.(Vai cat mai e pana atunci...)
Am vazut si noi pozele noi cu bebeii care sunt mai dulci ca mierea toti.
Ieri am avut o seara mai agitata si n-am idee dc si un altfel de plans,de fapt chiuia nu plangea mai mult.O noapte cu supt din ora`n ora si cam atat.Bine ca e vreme buna de iesit afara si azi.
Va pupam si un we frumos si calduros va dorim,distractie placuta celor care sarbatoriti azi.
P.s.:Mihaita ,iti soptesc la ureche da` nu zici la nime` da?Am vro 2 poze noi.Astept si de la tine!

Mami de Andreea Maria 07.08.08
Mami de Bogdan 28.05.99
http://community.webshots.com/user/ladymina77
povestea mamarutei cu cifra 7, ziua joi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

La multi ani celor sarbatoriti astazi! Sa aveti parte de tot ce e mai bun!

Si un la multi ani special pt sot de Nati, care, din cate tin eu minte, anul trecut a primit taina botezului si frumosul nume Gabriel!

Nati sanatate multa puiului! Cred ca e un virus...sau o infectie urinara (eu stiu ca de la ele se face febra fara alt simptom)

Adina ai scris foarte-foarte frumos. Si eu sunt copil unic (dar cu multi verisori pe care-i ador) iar Dragos mai are un frate. Sper ca Dumnezeu sa ne ajute sa mai avem un copil desi in momentul asta e un subiect inchis si ferecat. Si sper sa reusesc sa fiu o mama buna si impartiala. Sanatate puiutilor si mult succes cu socrii!

Biri pup bulanasul sa treaca. Si, drum bun si distractie placuta! Daca vad stiri cu un hotel reorganizat de o pitica, stiu cine e:))

Scandalagioaica superba si sugaciosul dulcel, va pup! Superbi pui!

Multumim de urari! Ea e o dulce (doar asa-si vede fiecare mama puiul)...pacat ca maica-sa e plecata de acasa:)

Astazi e o zi speciala si pt noi, avem foarte multe persoane dragi sarbatorite! Insa cateva sunt cu adevarat speciale: nasa, pe care o iubim si o admiram si o adoram. Si Dumnezeul nostru pe pamant, cum ne place sa-i spunem - doamna doctor, draga si iubita noastra! Si e si ziua blanosului, care face 3 anisori...pupa mama fiara salbatica!:))

Va pup si va doresc o zi frumoasa!


SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA (16.06.2008)

Cand Dumnezeu saruta suflete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dr_anca spune:

La multi ani dragile mele Gabriele si Mihaiele!

Anca mamica de Sara-Stefania

21.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_d spune:

LA MULTI ANI SARBATORITELOR DE AZI MAMICI SI BEBEI.
Noi avem treaba , avem si sarbatoriti azi ,fina noastra e Mihaela asa ca nu prea am timp de forum.
Pupici tuturor.

Andreea de Denisa http://b1.lilypie.com/BxfXp2.png
Povestea nasterii http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125120

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

salutare natziune!
io la tetsi lu' didi am iesit rose
boti fetele...ee...hai ca precis o sa mai fie laptic..poate nu pt toate mesele...cat o fi..ii va face bine!
dia asteptam filmuletul
mada have fun astazi@ ceed ca Ari e super incantata de programul de azi
bubu las' pruncutzu sa fie cuminte...si ce..daca el vrea sa dormiteze..las' s-o faca (nu e bine nicicum...si noi, cand Raul nu doarme si maraie, pai de ce e marait? cand doarme muuult si bine..aoleuuu...da' ce are pruncu? hai sa-i luam temperatura..mno...)
truli mamica si puiutii...sanatate va doresc!
sunisor ce tare e Thea cu picioru i gurita
ariadna pupam scandalagioaica dulce foc! lasa mai fata sa-si suga dejtele....apropos...e data fii'ta?
marimar be strong astea 12 zile..ca or trece ele..cumva
atb ce scump e Nicholas! si Raul face asa in somn, parca ar suge
Vladut de ileanna,David Alexandru de Iriss27, Bianca Maria de Baby_r7,Maria Sofia de ooka ..sa cresteti mari si sanatosi!
si celor care-si sebeaza azi onomastica!
nati multa sanatate piticului!!!!!
kimmy asta da performanta cu suzeta!
toata trupa..vorbim mai spre seara..ca iesim..la noi e inca vreme buuuuna si soare

Oana

de Raul

filmuletz bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

LA MULTI ANI!!! tuturor sarbatoritilor zilei!!!


Bubuleana Ioana mea nu-i promisa nimanui, e inca available Asa ca, daca si Luca vrea, putem sa le facem cunostinta!

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
printesa noastra povestea nasterii
www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love
jos kg!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITELOR SI SARBATORITILOR DE AZI!
Marimar ce frumos ai descris in cuvinte dragostea ce le-o porti copiilor tai.
Atb sa stii ca si Ralu doarme exact la fel ca si puiutul tau.Viseaza ca suge.
Cristina esti o scumpica...stii tu de ce.Mersi.
SUN distractie placuta!

Tecky - mamica fericita de ANA-RALUCA

Mergi la inceput