Puiuti de Randunici 2008 (131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

nelia bine ai revenit! daca lasi datele, cine face cap urmator te va trece in listutza cu siguranta! hai la plavragit mai des!:))

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am vazut-o pe Sanzi la pian! Ii sta tare bine acolo!

Neli, o sa fi trecuta in listuta si tu si puiul mic. Citesti odiseea? Si eu...dar tot la cap 2 sunt!

Luny, singurica? Inseamna ca ai timp de crenguta... Cum mai doarme Muffa?

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Saluti! Ne-am adunat si noi de prin plimbareli ca s-a facut un frrrrig!!! Acum doua ore Bubu era cu capul descoperit in parc la soare iar acum cred ca sunt vreo 10 grade afara
Noi am fost azi la controlul de 7 luni si raportam 9kg si 70cm
Am vazut poze si filmulete frumoase si haioase de Rebe, Maria, Sanziana si Simo. Sunt dulci foc puiutele voastre in picioruse iar pozele din Germanica mi-au facut o pofta nebuna de plecat in lume
Mai stau putin prin zona, ca la 5 IAR avem sedinta cu parintii

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny
Am vazut-o pe Sanzi la pian, nu stiam ca aveti, ce tare!! cine canta?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Eu cant (sau cantam, o data, de mult). Dar imi urmeaza Sanziana, doar sa mai creasca putintel



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clau la fel ca tine, am invatat sa ma odihnesc..doar ca el se scoala din 2 in 2 ore mai mereu, nu asa des ca Rebe..iar azi noapte, ce crezi ca ne-a facut? iar s-a trezit la 4 si pana la 5,30 n-a fost chip sa-l culc nicicum!! iar cand a adormit, noua ne zurase somnul si...ne-am facut de cap..asa ca aiesit si ceva bun din asta!
acum doarme de vreo 2 ore si a sarit pranzul nici nu stiu ce sa fac, sa-i mai dau acum cand se scoala?....si ma doare capuuuuuuuul raaaaaaaaaaau!!!!!!!!!!1

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Cami, si la noi o sa fie in curand iar sedinta! Dar pe mine ma dispera cat de mult le da de scris si nu inteleg de ce ...Ei sunt micuti totusi, au mai putin de 7 ani. Razvan are in fiecare zi de scris la 4-5 caiete...La fiecare materie mai are 3 culegeri si caiete speciale si caietele tip!!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Luny imi pare rau, dar nu stiu nici un remediu bun in alaptare. O plimbare la aer curat?

Nelia, zi datele tale, si te trec mintenas in lista, pe tine si pe puiutul tau de randunica.

Ne vedem mai pe seara, plec la dr. Sa vedem cu cate hapuri de mai intoarcem...



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Luny, cred ca poti sa iei nurofen sau paracetamol. Sper sa treaca repede ca e nasol...
Si noi suntem pe drumul cel bun cu somnul, in sfarsit e putin mai usor. Cand se trezeste in cursul noptii si nu mai vrea sa stea in patut o iau cu mine in pat si se culca dupa putina frichineala fara s-o mai pun la san! Noaptea trecuta am alaptat-o la 2.30 si apoi dimineata la aproape 7! Si a stat si ea treaza vreo ora , adica s-a tot frichinit langa mine pana a luat-o somnul. Parca s-a mai calmat putin si nu se mai trezeste din orice frichineala..., doarme si cate-o ora , dar si cate 2-3 ore.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

Tudor doarme de la 2 si pe mine ma doare capul de mor...cred ca de la stat cu nasul in calculator . am facut o varza cu carne intre timp si acum ma gandesc daca se trezeste puiul cum sa-l distrez pana la ora de culcare

Nelia


-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mmmmm ce fotografii frumoase din germania am vazuuuut....iar protagonistii ...
si sanzi cea loz in picioruse si pianista .....

ufff, ma omoara racelile si iesitul dintilor ...acum a racit si randunoiu' meu....sunt ca ecterina teodoroiu pe front aici ...trec cu tratamentu' de la unu la altu.....
mimo, ete ca am luat botine de umblat in acasa .... stau foarte bine in picioare, nu cad; le-am luat de la sprider si costa 17,90 ron


Liana, mami de Teo

Mergi la inceput