Ce parfumuri va plac !? (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

Salutare, parfumatelor!
Azi o sa-mi puna la posta coletul cu Kenzo-Amour (EDP) si Trussardi Inside.Saptamana viitoare le primesc , abia astept.


Unde le-ai comandat?

Eu am o comanda la fragrancex din 1 nov si e tot in procesareAsa mult nu a mai durat, nu stiu ce se intampla, poate sarbatoresc alegerile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Citat:
citat din mesajul lui sali

Salutare, parfumatelor!
Azi o sa-mi puna la posta coletul cu Kenzo-Amour (EDP) si Trussardi Inside.Saptamana viitoare le primesc , abia astept.


Unde le-ai comandat?

Eu am o comanda la fragrancex din 1 nov si e tot in procesareAsa mult nu a mai durat, nu stiu ce se intampla, poate sarbatoresc alegerile


Chiar ... unde ai comandat?



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:


...am pile la fragrancex...mi le livreaza aproape la fel de repede ca pizza...
Am comandat pe esentedelux, am vb saptamana trecuta sa aduca Trussardi Inside ( ca nu-l avea, acum vad ca l-a pus si pe site) si Amour Kenzo la 50 ml( pt ca avea doar la 100 ml).
V-am citit patzaniile cu fragrancex, mi-am facut autoevaluarea si a rezultat ca n-am nervi pt fragrancex, oricat de bune ar fi preturile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali


...am pile la fragrancex...mi le livreaza aproape la fel de repede ca pizza...
Am comandat pe esentedelux, am vb saptamana trecuta sa aduca Trussardi Inside ( ca nu-l avea, acum vad ca l-a pus si pe site) si Amour Kenzo la 50 ml( pt ca avea doar la 100 ml).
V-am citit patzaniile cu fragrancex, mi-am facut autoevaluarea si a rezultat ca n-am nervi pt fragrancex, oricat de bune ar fi preturile.



Buun asa!

Da' halatu', cat e halatu'???
Adica ... cat costa Kenzo Amour 50 ml si Trussardi Inside ???
Trussardi inside era la oferta 50 ml pe Strawberrynet (85 ron) da' pana m-am miscat eu ... s-a epuizat !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

camelia daniela, !
Trussardi Inside la 100 ml-EDP, sigilat - 139 ron.
Cu Kenzo Amour la 50 ml e alta poveste, l-a adus la comanda si mi-a facut o oferta ''personalizata''!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

camelia daniela, !
Trussardi Inside la 100 ml-EDP, sigilat - 139 ron.
Cu Kenzo Amour la 50 ml e alta poveste, l-a adus la comanda si mi-a facut o oferta ''personalizata''!

Mai ,da secretoasa esti
Sa le folosesti cu placere
gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

camelia daniela, !
Trussardi Inside la 100 ml-EDP, sigilat - 139 ron.
Cu Kenzo Amour la 50 ml e alta poveste, l-a adus la comanda si mi-a facut o oferta ''personalizata''!


Asteptam impresii!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

camelia daniela, !
Trussardi Inside la 100 ml-EDP, sigilat - 139 ron.
Cu Kenzo Amour la 50 ml e alta poveste, l-a adus la comanda si mi-a facut o oferta ''personalizata''!


Aha Sali, ti-ai schimbat parerea despre parfumurile de pe esentedelux?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Le-am scris celor de la fragrancex, mi-au raspuns ca nu e nici o problema cu comanda mea si ca apreciaza rabdarea pe care o am Cred ca au f.mult de lucru...nu mai comandati pana primesc eu produsele de la Clinique si parfumul pentru mama, First Love

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Buna dimineata!
gabi 30, multumesc!
camelia daniela, abia astept sa va spun impresii,mai ales ca am ceva emotii pt Trussardi Inside, pt ca nu l-am incercat pe piele, doar pe hartie.Mi-a placut insa atat de mult incat l-am batut la cap pe tipul de pe esentedelux sa mi-l aduca, chiar asa, pe neincercate. Am citit ca n-ar fi prea persistent, in sensul ca este un "skin scent",se simte pe piele doar de foarte aproape, acum ma gandesc pe cine o sa las sa-l simta!
Cum ti se mai pare Kingdom, acum, dupa cateva zile? E "sex in a bottle" sau nu?
danamiha,mi-am schimbat parerea in limite mai extinse (catre favorabil, desigur) decat am aratat in cap.6, cand imi luasem primul parfum de la el.Ce-i drept, tipul a fost super ok si de buna credinta intr-un context in care putea f bine sa nu fie( a fost un neajuns cu un parfum defect)si pt mine asta a cantarit mult.

Mergi la inceput