Ce parfumuri va plac !? (9)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Scuze, am scris gresit din graba. Corectez : Uita-te.( nu pusesem cratima).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui irinaaa

e diferenta de miros intre classique edt si edp?


Da. Uitate pe makeupalley.com si ai sa vezi acolo cum sunt comparate si ce diferente au reiesit.Multe pareri sunt ca EDT e mai placuta.

Danamiha, .


Nu stiu cum e EDT, dar EDP e absolut superb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliya spune:

Comanda mea este tinuta tot on hold. Am primit 2 email-uri in care imi comunica acest lucru.
Danamiha, cand ai pus comanda la fragrancex, cat timp ti-au tinut-o on hold?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Fetele, Allure EDP e diferit tare de EDT ca si miros? Sau ca si persistenta?
Ca am gasit ieri la tipul care ma aprovizioneaza cu haine Allure EDT la 220 lei si in magazin e 350 lei. Si ma tenteaza insa eu prefer EDP. Avea si Magnetism pe care tocmai l-am terminat cu 200 lei fata de magazin la 270 lei.
Angel din pacate nu prea aduce nimeni pentru ca este foarte scump. Nu imi ramane decat sa il comand de pe un site, dar cand vad cate probleme intampinati cu fragrancex nu stiu daca as avea nervi...
A! Mi se termina si Allure Sensuelle pe care nu puneam mare pret, adica imi placea dar...si acum cand vad ca inca imi miroase o esarfa in camera de acum o saptamana imi dau seama ca sunt fan inrait Chanel.
Bine, recunosc: sunt obsdata de parfumuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuliya

Comanda mea este tinuta tot on hold. Am primit 2 email-uri in care imi comunica acest lucru.
Danamiha, cand ai pus comanda la fragrancex, cat timp ti-au tinut-o on hold?


Ultima comanda mi-au tinut-o 7 zile, le-am scris un e-mail si i-am intrebat daca e vreo problema pt ca de obicei imi expediau rapid, mi-au raspuns ca totul e ok si in 2 zile au expediat coletul. Cred ca au f.mult de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carrye

Fetele, Allure EDP e diferit tare de EDT ca si miros? Sau ca si persistenta?
Ca am gasit ieri la tipul care ma aprovizioneaza cu haine Allure EDT la 220 lei si in magazin e 350 lei. Si ma tenteaza insa eu prefer EDP. Avea si Magnetism pe care tocmai l-am terminat cu 200 lei fata de magazin la 270 lei.
Angel din pacate nu prea aduce nimeni pentru ca este foarte scump. Nu imi ramane decat sa il comand de pe un site, dar cand vad cate probleme intampinati cu fragrancex nu stiu daca as avea nervi...
A! Mi se termina si Allure Sensuelle pe care nu puneam mare pret, adica imi placea dar...si acum cand vad ca inca imi miroase o esarfa in camera de acum o saptamana imi dau seama ca sunt fan inrait Chanel.
Bine, recunosc: sunt obsdata de parfumuri!


Clyo spunea ca are Allure EDT si ca e persistent, nu stiu ce sa zic, nu am testat Allure decat EDP
Incearca sa iei Angel de pe www.esentedelux.ro , am vazut ca avea tester 100 ml la 295 Roni, e drept asta in urma cu ceva luni
Ai citit ce ti-am scris despre clinique la un alt subiect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Da, am citit! Multumesc. Ti-am si raspuns. Oricum, n-as mai cheltui nimic ca tocmai mi-am programat o sesiune de shopping la Viena si prefer sa cumpar de acolo. Sper sa ma pot abtine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaaa spune:

fetelor, m-am decis. o sa cumpar de pe bigdiscount, de la tipul acela

dar nu m-am hotarat ce sa iau

hypnotic poison

classique

sau alien

toate sunt persistente, toaate imi plac in mod egal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinaaa

fetelor, m-am decis. o sa cumpar de pe bigdiscount, de la tipul acela

dar nu m-am hotarat ce sa iau

hypnotic poison

classique

sau alien

toate sunt persistente, toaate imi plac in mod egal


grea decizie nu poti sa le iei pe toate 3, asa unul de Craciun, unul pt ziua ta si....
Eu am primele doua, am vrut sa iau si alien, dar am renuntat si nu imi pare rau, dar primele doua sunt preferatele mele
Sa ne scrii ce alegi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

cum vi se par preturile de aici? http://www.parfum-shop4you.de/
am vazut ca livreaza si in Ro,ati comandat,multumite?

eu am gasit aici parfumul preferat mai ieftin chiar ca pe e-bay...

pupic

ps:fetele din De,de unde comandati mai ieftin si sunteti multumite?


multumesc-multumesc-multumesc!!!

Mergi la inceput