Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (110)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

sunt creierii noptii,nu mai am somn,m-a anuntat sotu'ca are intarziere si am stat cu inima micaaa,asa ca dupa doua ore de somn m-am trezit sa-l sun si n-am mai adormit...offf,fii-miu maine nu tin cont ca eu sunt obosita.mai incerc cu patul...oricum intr-o ora soseste barbatul.

noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Buna!
Suntem mai bine si mai linistite. Nu v-am spus cum facea cand i-au aparut bubele: ridica pantalonasii, arata, apoi punea mainile in cap si facea ai-ai (vai-vai).

musso, cum fu regasirea?

Dana, te doare burtica cand o ridici pe Dariuta? Si pe mine a doua sarcina m-a durut si erau trecuti 7 ani de prima cezariana. Dr mi-a zis ca cicatricea uneori ramane sensibila multiiiiiiii ani si... Oricum, protejeaza-te.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Cafera, nu ma doare pe moment ci ulterior. Acum presupun si eu ca e si de la efort. Nu ma deranjeaza durerea atata timp cat as sti ca nu- l afecteaza pe bebe. Abia pe 18 am o eco.

Anto ma duc sa- ti caut nr de tel

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si mandra de 5 saptamani.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Fetelor, ati schimbat parola de la emailul comun??? tot incerc sa intru sa aflu nr lui Anto si nimic.



Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si mandra de 5 saptamani.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Citat:
citat din mesajul lui ddanagh

Fetelor, ati schimbat parola de la emailul comun??? tot incerc sa intru sa aflu nr lui Anto si nimic.
Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si mandra de 5 saptamani.

Buna dimineata!
Am verificat eu acum si merge. Porbabil mai era o fata logata cand ai incercat. Daca nu reusesti iti trimit eu nr de tf pe PM.
Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Luna foarte frumoase pozele.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

ai dreptate nico, am reusit si eu sa intru

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si mandra de 5 saptamani.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Salutare gagici

Nu am mai scris de o vesnicie... Cu toate astea va mai citesc din cand in cand
Am vazut ca sunt multe discutii pe seama ROR-ului. Nici eu nu eram foarte hotarata daca o sa-l facem sau nu, mai ales ca toti copilasii din cercul nostru de cunostinte si cei din parculet, au facut numeroase reactii adverse de la el. Majoritatea parintilor spuneau ca regreta ca l-au facut .
Cu toate astea, am considerat ca riscul de a contacta una din bolile respective este mai 'rau' si am facut si noi vaccinul in 15 octombrie. Acum a trecut deja perioada in care puteau apare reactiile si pot spune fericita ca, Chris nu a vut absolut nimic.
Nu am facut insa vaccinul de 1 an, pe motiv ca nu se gasea la vremea respectiva. Acuma asi vrea sa i-l fac, insa nu stiu exact ce perioada trebuie sa treaca de la ROR pana la urmatorul vaccin. Nu are rost sa intreb doctora, pt ca din partea ei era OK si daca le faceam amndoua odata...

Nu mai prea sunt la curent cu ceea ce se intampla pe forum, insa stiu de problemele Caferei, si ii doresc frumoasei printese Ilinca, multa multa sanatate si .




Mami de
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Multumesc mult Ahera!

Am vazut pozele voastre si tare mult mi-au placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Ashera eu stiu ca trebuie sa treaca o luna de la vaccin. Noi de curand am facut vaccinul de 1 an, ror-ul nu. Din pacate noi am avut parte de efecte secundare asa ca nu prea ma grabesc cu altul.
Ce frumusete de copil ai tu ascuns acolo .

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput