Aspirante optimiste > 20 (364)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Nu mai e nicio optimista pe aici?
Sunt foarte increzatoare in vizitele pe care le voi face joi la cei 2 docttori!
Of , abia astept sa vad ce este si ce tratament trebuie sa iau ca sa fie bine si sa am bebele mult dorit!
Peste 15 minute aterizaza avionul surorii mici, abia astept sa o vad!
Voi cum sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Fetelor simt ca am devenit ipohondra din cauza experientelor aproape deloc optimiste cu doctorii!!
Vreau ca joi sa gasesc unul bun!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Carmen, imi pare rau pentru prietena ta! E groaznic prin ce trece!
Ai incredere ca macar unul din cei 2 doctori te vor ajuta sa iti indeplinesti visul!

Oana



Viata mea...o continua LUPTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Mersi oana, va spun joi dupa ce ma duc sa-i vad!!
Ce de mancare ai gatit azi!!
Ai musafiri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Nu am musafiri. Asa gatesc in fiecare we. Seara cand ma intorc de la birou imi e greu sa mai fac si de mancare, si mai ales imi e lene..
Eu fac multe feluri, dar cantitati mici, ca nu mancam mai mult de 2 ori din acelasi fel de mancare...deh, pretentiosi...

Oana



Viata mea...o continua LUPTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Ce bine de tine!!!
Al meu nu vrea sa manance incalzit asa ca tre sa fac de 2 ori pe zi cand suntem acasa
Acum te poti relaxa pana luni!
Eu sunt hmmm... fara stare... imi pleaca baby maine la las vegas si se intoarce in 8 zile!!
Nu am stat niciodata in 3 ani atat separati!
Si luni marti miercuri am muuuuult de lucru!!
Azi sunt plangacioasa!
Voi nu veniti pe aici?
In afara de sot si vreo cativa colegi nu cunosc pe nimeni! Stau aici de 5 ani si am o prietena americana si unul italian.. si atat! Dar e mai bine ca in Bucuresti ca sunt conditii mai bune de trai asa ca apreciez partea frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Ehe, Carmen, cat de bine te inteleg. La mine can al meu sot e plecat nu dorm, nu mananc, nu imi gasesc locul prin casa...si el acolo unde e e la fel...noroc cu telefonia mobila...cum sa se imbogateasca si ei?!

Oana



Viata mea...o continua LUPTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

asa e.....
unde or fi toate fetele??!!
nici un semn de la niciuna inca de dimineata!!
fetele,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Yahoooo!!! Am 2 stelute!! nici nu observasem!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

buna fetelor

intru si eu putin ca am scapat de 2 ture de musafiri si mai am una si scap...sunt terminata
azi am avut casa plina de copii si mai mari (4 ani) si mai mici (8 luni)...ca la gradinita si bineinteles ca toti intrebau cand vine bebe si la noi

Monica, sper in curand

mami si tati te asteapta

Mergi la inceput